Mūsu vēsture

Rongxin Bio tech Co Ltd ir vērsta uz augstākās kvalitātes steriod hormonesandAPIs.We ir ražotājs specializējas steroīdu hormonu vairākus gadus Ķīnā. Tagad mūsu produkti tiek pārdoti visā pasaulē, visi klienti, piemēram, mūsu produktu kvalitāti.

Mūsu rūpnīca:

Dibināta 2009, Hongkong RongXin Bio Tech co., Ltd, kas sākās tikai ar vienu misija: tobring chemicallypurest anaboliskas steriods neapstrādāta pulveri, cilvēka augšanas hormons, cilvēka augšanas. peptīdu un API, lai pasaulē.

Mūsu produkti baudīja ievērojamu globalgrowth vairāk nekā iepriekšējos gados stratēģiski saskaņojot ar vispāratzītu izplatītājiem visā Āzijas andbeyond.

Ar globālo mītne, Honkongā, mēs esam committedto deliveringtop kvalitātes pakāpes farmācijas produkti, kas ir kļuvis sinonīms mūsu zīmolu un reputāciju. Mēs nepārtraukti pievēršot uzlabot mūsu produktu un mūsu biznesa standartu.


Mūsu produkti tiek ražoti mūsu pašreizējo labas ražošanas prakses (LRP) iekārtas, lai nodrošinātu optimālu kvalitāti. Rongxin bio tehnoloģijas arī atbilst ISO 9001 noteikumi, lai nodrošinātu, ka visas mūsu darbības aspektus ievēro visaugstākos kvalitātes standartus.

Mūsu produktu

Rongxin bio tech Co Ltd ražojumiem ir iekļautas šādas tēmas:

1. steroīdu hormoniem, piemēram, testosterona sērijas produkti, Boldenone sērijas steroīdi, Nandrolone sērijas steroīdi, trenbolona sērijas steroīdi un tā tālāk.
2 cilvēka augšanas hormona andpeptide hormons.
3, API un starpproduktu steroīdu hormoniem.
4APIs un starpproduktiem.
5, kultūrisms tauku dedzināšana hormoni
6, vēža ārstēšanas Anti estrogēnu steroīdu hormonu izejvielu pulverus

Visi mūsu produktiProdukta lietojumprogrammas

Mūsu produkti importantusage:

1. farmaceitiskā fabrika

2, kultūrisms laukā.

3, zaudēt svaru.

4. palielināt muskuļu.

5. mūsu sertifikātu

Kvalitātes kontrole:

Kvalitāte ir mūsu dzīvi! Visiem produktiem, kas ražoti AsepticLaboratory saskaņā GMP standartiem. Apstiprināts ISO9001. Turklāt mums ir pabeigta j.. andamp; Q. C. sistēmu. Mēs savu pilnvaroto setsof, analizējot instrumentus, piemēram, HPLC, GC un UV Spektrofotometrs, analizēt un kontrolēt līdzekļu.

Augšā, stabila un uzticama kvalitāte garantēta! Izvēlieties Hongkong RongXin Bio Tech Co, Ltdto, sadarbojas, jūsu labākā izvēle.


Mūsu pakalpojumu

Lielisks pēc pārdot pakalpojumu:

Sniegt labu servisu mūsu klientiem, produktiem individuāli Testēts kvalitātes kontroli pirms pārdošanas.

Mēs ne tikai pārdodam mūsu produktiem. Lai palīdzētu mūsu klientiem un augt kopā ar viņiem ir daudz svarīgāka.

Mūsu priekšrocības:

Augstākās kvalitātes, Top pakalpojumus, ļoti pieņemamām cenām, drošas kuģošanas un ļaujiet customertop apmierinātību.


QQ图片20170320180727.jpg