Anadrol pulveris

Produktu nosaukums: Oxymetholone
CAS Nr .: 434-07-1
Tīrība: 99%
MF: C21H32O3
MW: 332,482
Einecs Nr.: 207-098-6
Novērtējums: Farmācijas pakāpe
Apraksts: balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Anadrol pulveris


Informācija par produktu

Galvenā informācija par produktu:

Produktu nosaukums: Oxymetholone

Cits nosaukums: Anadrol

CAS Nr .: 434-07-1

Tīrība: 99%

MF: C21H32O3

MW: 332,482

Einecs Nr.: 207-098-6

MOQ (minimālais pasūtījuma daudzums): 10 grami

Novērtējums: Farmācijas pakāpe

Iepakojums: folijas maisiņā vai bungā.

Apraksts: balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris

Ražošana: RongXin

Lietošana: farmaceitiskais materiāls, steroīdu hormons, anabolīns. Kā vīriešu hormons un anaboliskie hormoni.

oxymetholone.jpg


Produkta apraksts

1, oksimetolonsKā jau minēts, ļoti aknu un aknu enzīmi, to lietojot, dramatiski palielināsies. Šī iemesla dēļ lielākā daļa Oxymetholone lietošanas parasti būs jāuztur maksimāli 6 nedēļas, un daudziem nekad nevajadzēs pārsniegt 4 kopējās lietošanas nedēļas.

2, oksimetolonsir vēl vairāk piemērots, lai nodrošinātu vienmērīgu stiprības palielināšanos, tomēr tas drīzāk ir sekundārs raksturlielums, jo pats lielums ir tā galvenā loma. Pat ja tā, steroīdiem ir svarīga loma gan stiprumā, gan lielumā, jo tas var nodrošināt lielisku sinerģisku efektu, apvienojumā ar citiem steroīdiem kaudzē; kā tam vajadzētu būt, jo tas nav labi piemērots lietošanai atsevišķi. Lai gan tie ir vislielākie ieguvumi, palielinās izmērs un nodrošina steroīdu sinerģiju, oksimetolons var būt pārsteidzošs daudziem, kurus veiksmīgi izmanto griešanas ciklā; parasti sacensību kultūrisma aprindās.

3, oksimetolonsir viens no spēcīgākajiem perorālajiem anaboliskajiem steroīdiem, kas ir mūsu rīcībā; šajā ziņā tas ir viens no spēcīgākajiem anaboliskajiem steroīdiem, kas mums ir perorāli vai injicējami. Parasti tiek saukts par Anadrol Oxymetholone tika izstrādāts 1960. gados, lai ārstētu smagu anēmiju un muskuļu iztukšošanas slimības, un kā tāds parasti ir augstas kvalitātes anaboliskais steroīds, lai sniegtu lielu svara pieaugumu sportistiem, kas uzlabo sniegumu.

HPLC

Dianabol.pngKontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590


Ja jūs' esat apmierināts ar mūsu oksimetolona (anadrol) cas434-07-1 farmaceitisko anabolisko 99% tīrības pakāpes steroīdu muskuļu masas pieaugumu griešanai un šķirošanas steroīdu ciklam, nav blakusparādību, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Augstas kvalitātes pārdošanai paredzētajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt jūsu labākajai izvēlei. Lūdzu, brīvi iegādājieties vai vairumtirdzniecības produktus no mums.

Hot Tags: Anadrol pulveris, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karstā pārdošana, pārdošana

Izmeklēšana

You Might Also Like