Fluxymesterone (Halotestin) CAS: 76-43-7

Fluxymesterone (Halotestin) CAS: 76-43-7

Produktu nosaukums: Halotestin
CAS Nr .: 76-43-7
Einecs Nr.: 200-961-8
MF: C20H29FO3
MW: 336,44
Raksturs: balts kristālisks pulveris.
Min. Pasūtījuma daudzums: 10 grami.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Fluxymesterone (Halotestin) CAS: 76-43-7


Informācija par produktu

Produktu nosaukums: Halotestin

Alias: Fluoksimesterons

CAS Nr: 76-43-7

Einecs Nr:200-961-8

MF: C20H29FO3

MW: 336.44

Raksturs: Balts kristālisks pulveris.

Min. Pasūtījuma Daudzums:10 grami.

Anaboliska aktivitāte:1900% no testosterona.

Androgēna aktivitāte:850% no testosterona.

Fluoksimesterons - sertifikāts: GMP, ISO 9001, USP, BP

Novērtējums:Farmācijas pakāpe

Komplekts:Folijas maisiņā vai bungā.

Ražot:RongXin

Lietošana:Farmaceitiskais materiāls, steroīdu hormons, anabolīns. Kā vīriešu hormons un anaboliskie hormoni.Fluoxymesterone.jpg


Produkta apraksts


Halotestīns ir sintētisks testa atvasinājums, īpaši metiltestosterona atvasinājums (metilēts tests). Halotestīnu nav iespējams aromatizēt pret estrogēnu, un tam ir ļoti spēcīga androgēna aktivitāte. Halotestīna anaboliskais spēks ir novērtēts ar numuru 1900 un androgēna stiprums ar vērtējumu ar vērtība 850. Salīdzinot šīs vērtības ar testu, redzam, kā Halotestin ir milzīgs spēks attiecībā uz tā anabolisko spēju veidot muskuļus, kā arī androgēno spēku.


Salīdzinājumam, anabolisko un androgēnu testa jauda tiek vērtēta ar skaitli 100. Pateicoties tam, mēs varam teikt, ka injicējamie halotestīni ir neticami 19 reizes vairāk anaboliski un iespaidīgi 8,5 reizes androgēni nekā tests. Halotestin ir ārkārtīgi spēcīgs anaboliskais steroīds, stiprāks nekā tren, kas tiek uzskatīts par visspēcīgāko anabolisko steroīdu, kas parasti ir pieejams.Tā kā fluoksimesterona steriods ir ļoti hepatotoksisks un negatīvi ietekmē asins holesterīna līmeni asinīs, to lieto tikai vīriešu androgēnu deficīta ārstēšanai. Lai gan tiem pašiem mērķiem tests ir drošāka un vienkāršāka ārstēšana, Halotestin mūsdienās joprojām ir pieejams pēc receptes. Savienotās Valstis.Halotestīns ir pievienojis metilgrupu pie oglekļa 17 (līdz ar to nosaukums atvasināts no 17-alfa) un halogēnu grupu pie 9. oglekļa. Metilgrupas pievienošana pie oglekļa 17 ir izmaiņas, kas nodrošina hormona spēju izdzīvot metabolismā aknās, un tādējādi ļauj lielākam hormona daudzumam veiksmīgi nokļūt asinīs. Diemžēl šī modifikācija palielina arī hepatotoksicitātes (aknu toksicitātes) ātrumu. Halogēna savienošanu ar jebkuru vielu sauc par halogenēšanu. Mūsu gadījumā testam tika pievienots fluors (halogenēts).Halogenēšana ir atbildīga par orālo halotestīna androgēnu un anabolisko spēku masveida pieaugumu, salīdzinot ar testosteronu un metiltestosteronu. Salīdzinot ar testu, Halotestin ir vēl viena izmaiņa, un tā ir piesaistītā hidroksilgrupa (skābeklis, kas saistīts ar ūdeņraža atomu) 11. arbonī Hidroksilgrupas savienojums ar oglekļa-11 veido Halotestin nespēju reaģēt ar fermentu aromatāzi un tādējādi novērš tā pārveidošanos par estrogēnu.


Kur pārdod halotestīnu? Honkongas Rongxin Bio-tech co., LTD ir profesionāls piegādātājs. Vietne: www.rongxinbio.com.


Saistītie produkti


Produktu nosaukums

ML / pudele

Lietošana

RX 1050-Testosterona cipionāts 250 mg / ml

10ml / pudele

Tauku griešanai

RX 1051-Testosterona propionāts 100 mg / ml

10ml / pudele

Tauku griešanai

RX 1052 Trenbolons 100 mg / ml

10ml / pudele

Tauku griešanai

RX 1053-trenbolona acetāts 75 mg / ml

10ml / pudele

Tauku griešanai

RX 1054-Boldenone 200 mg / ml

10ml / pudele

Tauku griešanai

RX 1055-Stanozolol 50mg / ml

10ml / pudele

Tauku griešanai

RX 1056-Nandrolone Decanoate 200mg / ml

10ml / pudele

Tauku griešanai

RX 1057-Testosterona maisījums 250mg / ml

10ml / pudele

Tauku griešanai

RX 1058-Testosterona enanthāts 250mg / ml

10ml / pudele

Tauku griešanai

RX 1059-Dromostanolone Propionate 100mg / ml

10ml / pudele

Tauku griešanai

RX 1060-Methenodone enanthate 100mg / ml

10ml / pudele

Tauku griešanai


Fitnesa padomi ~~


Lai izraisītu novājēšanas plānu, pietiek ar konceptuālu kļūdu!


Ilgu laiku vienmēr ir bijis galvenais faktors, kas noved pie svara zaudēšanas. Vairāk nekā 80% cilvēku to var neizdomāt, tas ir:" Nav vietējās novājēšanas" ;!

Daudzi draugi jautās: es gribu plānu roku, mana tauriņa piedurkne ir liela, kā man var būt plāns vēders ... Vai jūs zināt, kur ir šo problēmu biežākās kļūdas? Viņi visi vēlas zaudēt svaru lokāli!

Novājēšanas princips ir ļoti vienkāršs, vienīgais veids ir:" Ļaujiet ķermeņa taukiem samazināties, lai muskuļu masa pieaugtu." Starp tiem ķermeņa tauku sadalījums visvairāk uzkrājas vēderā, un tad arī apgabals, kurā ietilpst augšstilba ārējais un augšstilba sēžamvieta, ir tā daļa, kurā uzkrāsies ķermeņa tauki.

Tātad, kad jūsu daļas ir apaļīgas, tas faktiski nozīmē: jūsu pārējās daļas (ieskaitot viscerālos taukus, protams), iespējams, nav plānas, jums ir nepieciešama sistēmiska novājēšana un tauku samazināšana, kā arī muskuļu sintēzes vingrinājumi. Ir iespējams padarīt šīs daļas slaidākas.


Lai mainītu interpretācijas metodi, no praktiskās pieredzes var apstiprināt, ka cilvēka ķermenim nav iespējams novājēt vietā, kur tas atrodas, un tauki būtu jāsamazina, un kopējais stāvoklis tiks samazināts kopā.

Jūs varat atcerēties, lai redzētu, ka, kad jūs agrāk kļūsiet resns, viss jūsu ķermenis kļūs resns! Varbūt dažas vietas ir daudz treknākas, dažas mazāk taukainas, bet nevar būt tikai treknā daļa!

Kur ir treknāks, tas pilnībā atkarīgs no jūsu ģenētiskās formas; līdzīgi, kad jūs kļūstat plānāki, jūs arī būsiet plāni kopā, varbūt dažas daļas ir daudz plānākas, dažas daļas ir mazāk plānas, tas pats, tas ir atkarīgs no dabiskā mantojuma. Ķermeņa tips. Tātad jūs varat redzēt resnu meiteni, bet viņai ir tikai resnas rokas un mugura, viņas kājas ir garas, plānas un taisnas, tā ir viņas dabiskā ģenētiskā forma.


Vēl viens skaidrojums" nav vietējās novājēšanas" ir par siltumu.

Veicot vietējos vingrinājumus, īpaši mazās daļās, viss ķermenis var patērēt nelielu daudzumu kaloriju. Kad kaloriju patēriņš ir pārāk mazs, ar to nepietiek, lai kompensētu uzņemtās kalorijas, un dabiski, visticamāk, tas nekļūst plānāks.

Piemēram, kalorijas, ko sadedzina 250 000 sit-up, var kompensēt pusi kilogramu tauku, tāpēc nav iespējams sēdēt uz sēdus līdz plānam vēderam.

Tauki nespēj lokāli kontrolēt ķermeņa lielumu, samazinot ķermeņa' tauku attiecību, veicot sistemātiskus vingrinājumus! Jūs, protams, varat zaudēt dažas vietējās daļas.


Tā kā nav vietējas novājēšanas, ko es varu darīt, lai veiksmīgi zaudētu svaru un vingrotu nevainojamu ķermeni? Kā samazināt ķermeņa tauku daudzumu?

Viens no vienkāršākajiem jēdzieniem:" Jūsu vingrinājumam jābūt daudzu locītavu sistēmiskai kustībai, kas patērē daudz kaloriju un saglabā muskuļus."

Tradicionālākais klasiskais tauku dedzināšanas vingrinājums ir zemas intensitātes aerobais vingrinājums. Aerobie vingrinājumi var patērēt kalorijas un sadedzināt taukus. Tas ir lielisks sākums iesācējiem vai cilvēkiem, kuri nedarbojas ļoti bieži.

Tomēr nepietiek ar aerobikas nodarbībām! Kaloriju patēriņš nav liels, un pašreizējā vingrinājumā gandrīz nav kaloriju patēriņa. Nav “pēcdedzināšanas” efekta (kalorijas turpina sadedzināt pēc fiziskās slodzes). Tajā pašā laikā liels daudzums aerobo vingrinājumu ilgstoši var izraisīt arī muskuļu zaudējumus. Bet, ja esat iesācējs sportā, jums jāsāk ar zemas intensitātes aerobikas vingrinājumiem un jāuzlabo fiziskā sagatavotība.


Nepieciešami arī intensīvāki intervālu treniņi un spēka treniņi!

Augstas intensitātes intervāla treniņš (bez skābekļa) īsā laika posmā patērē ne tikai daudz siltuma, bet arī pēc slodzes rada pēcdedzināšanas efektu. (Skābekļa kompensācija, audu atjaunošana prasa kaloriju patēriņu, lai palīdzētu palielināt vielmaiņas procesu atpūtai)


Muskuļu spēka treniņš

Muskuļu spēka palielināšana, trenējot svaru, palielinot muskuļus, var palīdzēt uzlabot ķermeņa lielumu. Muskuļi ir mazāki, bet svarīgāki par taukiem. Muskuļu palielināšanās var palīdzēt jūsu ķermenim kļūt tvirtākam. Palielināti gūžas muskuļi padarīs jūs aizraujošu. Gurni, pleci un muguras muskuļi padarīs jūsu ķermeni garāku, un krūšu muskuļi padarīs jūsu krūtis labāku!

Tajā pašā laikā jūsu vielmaiņa palielināsies pēc muskuļu pacelšanas. Jūsu ķermenis vairs neēdīs tik maz, cik vēlaties. Ja jūsu iepriekšējais pamata metabolisms ir 1200, palieliniet muskuļu augšanu līdz 1600 un apēdiet 2000 kalorijas. Pēdējais arī apēdīs 2000 kalorijas. Atlikušas tikai 400 kalorijas!


drošības brīdinājums:

Salīdzinot ar vienkāršiem aerobikas vingrinājumiem, intervāla treniņiem un muskuļu spēka treniņiem nepieciešama pietiekama fiziskā sagatavotība. Iesācējiem nav ieteicams veikt augstas intensitātes periodiskus vingrinājumus. Lūdzu, koncentrējieties uz kardiopulmonāro aerobo apmācību un nepārtrauktu kardiopulmonālo vingrinājumu. Pēc vairāk nekā 30 minūtēm apsveriet augstākas intensitātes vingrinājumu.

Tajā pašā laikā intervāla treniņiem un muskuļu spēka treniņiem ir jāapgūst arī ļoti labas kustības prasmes, lai nodrošinātu, ka augstas intensitātes vingrinājumā, lai izvairītos no ievainojumiem, iesācējiem vispirms jāatceras likt pamatus, kustību pamatprasmes ( augšējās ekstremitātes Spiediet, pavelciet, apakšējās ekstremitātes, gūžas locītavas) Iemācieties, lai jūsu treniņš redzētu efektu ātrāk

Pēdējais padoms:

Atcerieties: ja jūsu mērķis ir seši abs abs, vestes līnijas, don' t tikai vingriniet vēdera muskuļus, bet, veicot sistemātiskus vingrinājumus, sasniedziet sistemātisku tauku samazināšanas mērķi, ko papildina galveno muskuļu nostiprināšana, vēdera līnija ir ļoti Daba beigsies.

Šī iemesla dēļ visi treneri raud: Ja vēlaties vēdera muskuļus, varat tikai trenēt vēdera muskuļus.Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590


Hot Tags: fluoksimesterons (halotestīns) cas: 76-43-7, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karsta pārdošana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like