100% īsts klenbuterola HCL

Produkta nosaukums: Člen hidrohlorīds
Clen hcl CAS Nr .: 21898-19-1
Člen hcl Sinonīms: 4-amino-alfa - [(terc-butilamino) metil] -3
Člen hcl molekulārā formula: C12H18Cl2N2O.HCl
Člen hcl MF: C12H19Cl3N2O
Clen hcl Apprearnce: bezkrāsains mikrokristālisks pulveris
Člen hcl MP: 174-175,5T
Člen hcl Lietošana: Aizvietots feniletanolamīns ar 2 simpatomimētisku aktivitāti. Bronhodilatators.
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

100% īsts klenbuterola HCL

Informācija par produktu

Galvenā informācija par produktu

Produkta nosaukums: Člen buterola hidrohlorīds

Klenbuterols HCl: CAS Nr .: 21898-19-1

Člen hcl:4-amino-alfa - [(terc-butilamino) metil] -3

Člen hcl:C12H18Cl2N2O.HCl

Člen hcl:C12H19Cl3N2O

Člen hcl:Bezkrāsains mikrokristālisks pulveris

Člen hclMP: 174-175,5T

Člen hclLietošana: Aizvietots feniletanolamīns ar 2 simpatomimētisku aktivitāti. Bronhodilatators.

Mūsu uzņēmums var piegādāt daudzus augstas kvalitātes produktus. Laipni lūdzam izmeklēšanā, un es sniegšu jums sīkāku informāciju.

Novērtējums: Farmācijas pakāpe

Apraksts: balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris

MOQ (minimālais pasūtījuma daudzums): 10 grami.

Ražošana: RongXin

Lietošana: farmaceitiskais materiāls, steroīdu hormons, anabolīns. Kā vīriešu hormons un anaboliskie hormoni.


clenbuterol.jpgclenbuterol.jpg


Produktsapraksts

Klenbuterolsir baudījusi unikālu vietu sporta medicīnā. To parasti lieto kā zāles, lai zaudētu ķermeņa taukus un svaru, vienlaikus saglabājot muskuļu masu un ķermeņa spēka pieaugumu. To lieto arī sportisti, kuriem diagnosticēta fiziskas slodzes izraisīta plaušu asiņošana (EIPH).

Klenbuterols parasti lieto sportisti, tikai klenbuterola ciklā. To var lietot kopā ar anaboliskiem androgēniem steroīdiem un veiktspēju uzlabojošām zālēm, lai samazinātu ķermeņa tauku daudzumu un veicinātu skeleta muskuļu augšanu. Tiek plaši uzskatīts, ka klenbuterols spēj palielināt muskuļu masu, uzlabojot olbaltumvielu sintēzi. Člen ir viens no labākajiem griešanas cikla medikamentiem, lai paaugstinātu ķermeņa temperatūru un metabolismu, kas ir noderīgs kaloriju sadedzināšanā.

图片1.png

Viena no lielākajām klenbuterola priekšrocībām ir tā, ka tas var dramatiski samazināt vēdera un viscerālo tauku daudzumu, kas padara to par lielisku izvēli griešanas cikliem. Papildus tam Členu var arī izmantot, lai palīdzētu atveseļoties, ja to lieto pēc cikla terapijas zāles tūlīt pēc steroīdu cikla beigām vai tā beigās.

Šis slavenību diētas noslēpums, kas aprakstīts kā brīnumlīdzeklis kā ceļš uz nulles lielumu, pat tiek apbrīnots par spēju palīdzēt sportistiem saglabāt spēku un intensitāti intensīvu treniņu laikā.

Klenbuterols ir arī potenciāls, lai veicinātu ievērojamu un ilgstošu skābekļa transportēšanas līmeņa uzlabošanos organismā un aerobo spēju uzlabošanos. Tas pat var stimulēt centrālo nervu sistēmu un mērķēt beta-2 receptorus, kas veicina muskuļu augšanas stimulēšanu un uzlabo olbaltumvielu uzkrāšanos muskuļos.

Klenbuterols HClLieto vīrieši un sievietes

Klenbuterols ir tikpat populārs sieviešu vidū kā vīriešiem. Tas ir tāpēc, ka klenbuterola pārdalīšanas ietekme nav saistīta ar androgēnas blakusparādībām, piemēram, ādas sabiezēšanu, balss padziļināšanu un sejas apmatojumu.


Fitnesa padomi ~~

Tauku metabolismam ir jāpaļaujas uz aerobo sistēmu, un aerobikas skolotājs bieži liek jums saglabāt sirdsdarbību tauku dedzināšanas zonā. . .

Bet vai mums ir jāuztur atjaunojoša tauku zona, lai efektīvi sadedzinātu taukus?

Maksimālā skābekļa uzņemšana un fiziskās slodzes intensitāte

Aerobā sistēma izmanto taukus un kā enerģiju izmanto arī ogļhidrātus.

Tauku patēriņam mūs visvairāk uztrauc tas, kā palielināt izmantoto tauku proporciju, ko nosaka skābekļa izmantošana (mēs saucam par skābekļa uzņemšanu) un fiziskās slodzes intensitāte.

Maksimālo skābekļa daudzumu, ko mēs varam izmantot, sauc par maksimālo skābekļa uzņemšanu (VO2 max). Zemāk redzamajā attēlā tiek aprēķināta dažādu skābekļa uzņemšanas ietekme uz tauku un ogļhidrātu attiecībām, pamatojoties uz maksimālo skābekļa uzņemšanu.

Vingrinājumu intensitāte 100% VO2max pilnībā izmantos ogļhidrātus un neizmantos taukus (jo tauki ir pārāk lēni, lai tos lietotu).

Ar mierīgu intensitāti ir nepieciešami tikai 10% VO2max, un tiek patērēti 70% kaloriju.


Augstākās tauku ražošanas attiecības aktivitātes intensitāte ir mazāka par 20% ~ 30% VO2max. Šajā laikā visbiežāk izmantotie tauki ir tauki! Mūsu vispārējo aktivitāšu spēks, tāpēc pamata vielmaiņas ātrums ir ļoti svarīgs! Tāpēc, kamēr palielinās vielmaiņas ātrums, dabiski palielinās spēja patērēt taukus.

Tauku patēriņam vispiemērotākā vingrinājumu intensitāte ir no 40% līdz 70% VO2max, un spēka palielināšanās gandrīz patērē tikai ogļhidrātus.

Izmantojot šos datus, mēs varam iestatīt vingrinājumu intensitāti, lai sasniegtu vislabāko tauku lietošanas attiecību.

Sirdsdarbības ātrums

Bet jūs teiksiet, ka mēs vingrojam ārā, kā izmērīt maksimālo skābekļa uzņemšanu? Nevar atrasties laboratorijā, veicot maskas testu.

Par laimi, zinātnieki ir pētījuši attiecības starp sirdsdarbības ātrumu un maksimālo skābekļa uzņemšanu. Zemāk redzamais attēls parāda attiecību starp maksimālo sirdsdarbības ātrumu un maksimālo skābekļa uzņemšanu.


Saskaņā ar salīdzinājumu vingrinājumu intensitāte ir 40% ~ 70% VO2max, kas patērē salīdzinoši lielu tauku daļu, tas ir, maksimālais sirdsdarbības ātrums ir aptuveni 60% ~ 80%.

Maksimālais sirdsdarbības ātrums galvenokārt ir saistīts ar vecumu, lai aprēķinātu, mēs varam izmantot vienkāršāko formulu

Tāpēc mēs bieži runājam par tauku sadedzināšanas intervālu, ir divi algoritmi

Mērķa sirdsdarbības algoritms 1

Maksimālais sirdsdarbības ātrums=220 gadi

Mērķa' s sirdsdarbības ātrums ir noteikts no 70% līdz 85% no maksimālās sirdsdarbības ātruma.

Piem .: 30 gadus vecs, viņa maksimālais sirdsdarbības ātrums ir 220–30=190

Mērķa sirdsdarbības ātrums ir 190 x 70% ~ 190 x 85%=126 ~ 162

Mērķa sirdsdarbības algoritms 2

Sirdsdarbības rezerve (HRR)=maksimālā sirdsdarbība - klusa sirdsdarbība

Mērķa sirdsdarbības ātrums ir iestatīts uz 50% ~ 85% no HRR + Klusa sirdsdarbība

Kā piemēru ņemiet 30 gadus vecu cilvēku

Maksimālais sirdsdarbības ātrums=190, tiek pieņemts, ka klusa sirdsdarbība ir 70

HRR=120

Mērķa' s sirdsdarbības ātrums ir (120 x 50% + 70) ~ (120 x 85% + 70) = 130 ~ 172

No iepriekš minētajiem aprēķiniem var secināt, ka atšķirība starp abiem algoritmiem nav ļoti liela. Vispārējo kustību ir ērtāk aprēķināt, izmantojot pirmo metodi. Tirgū ir daudz valkāšanas ierīču, ar kurām var izmērīt sirdsdarbību. Nākotnē, kamēr mērķa sirdsdarbība tiek aprēķināta mājās, Ieejot sirdsdarbības tabulā, jūs varat viegli uzturēt nepieciešamo intensitāti. Vai jums ir grūtības aprēķināt sevi? Dažas jaudīgas sirdsdarbības tabulas var automātiski palīdzēt jums veikt iepriekšminētos aprēķinus, pat ja jūs skrienat uz priekšu!

Kāda ir tauku sadedzināšanas zona visvairāk?

Pēc tik daudziem ievadiem iepriekš, tāpēc mūsu vingrinājumu intensitāte ir uzturēt visvairāk tauku sadedzināšanu tauku sadedzināšanas intervālā?

Atbilde nav obligāti, augstākas intensitātes vingrinājumi ir labāki ilgtermiņa tauku sadedzināšanas efektam.


Šeit ir trīs fakti;

1. Samazināt tauku veidošanos; ogļhidrātu patēriņš mums arī ir noderīgs. Pārmērīgi ogļhidrāti tiek pārvērsti taukos un uzkrājas uz ķermeņa. Vingrojumi patērē liekos ogļhidrātus, kā arī samazina tauku veidošanos.

2. vairāk kaloriju patēriņš; palielināta fiziskās slodzes intensitāte, lai gan izmantoto tauku īpatsvars ir samazināts, bet kopējais kaloriju patēriņš ir salīdzinoši liels, un kopējais patērēto tauku daudzums faktiski ir lielāks

3. Palielināt normālu metabolismu; 24 stundas diennaktī vingrinājumu laiks var būt mazāks par 1 stundu, vingrinājumu laikā patērētie tauki patiešām ir zemas intensitātes vingrinājumi, bet augstas intensitātes vingrinājumi var uzlabot citas 23 vielmaiņas stundas visu dienu. Nogūstot taukus, bet uzvarot augstu intensitātes sports

To sakot, kā izvēlēties sev piemērotāko spēku?

Labākā metode ir augsta un zema pakāpiena, ko stimulē augstas intensitātes vingrinājumi, un ilgstoši zemas intensitātes vingrinājumi palīdz atgūties.

Don' neaizmirstiet pielāgot savu sirdsdarbības ātrumu, lai sasniegtu labākos rezultātus!Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590Ja jūs' esat apmierināts ar mūsu 100% reālo člen hcl cas21898-19-1 farmaceitisko izejvielu svara zaudēšanas pulveri, kas papildina pulveri, palīdz tauku sadedzināšanai, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Augstas kvalitātes pārdošanai paredzētajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt jūsu labākajai izvēlei. Lūdzu, brīvi iegādājieties vai vairumtirdzniecības produktus no mums.

Hot Tags: 100% reāls klenbuterola HCL, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karsta pārdošana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like