Stanozolol Winstrol steroīdi pulveris

Informācija par galveno produktu
Ķīmiskais nosaukums: Stanozolol (Winstrol)
Molekulārā formula: C21H32N2O
Molekulmasa: 328,49
CAS Nr.: 10418-03-8
EINECS: 233-894-8 EINECS: 233-894-8
Pārbaude: 99%
Pakāpe: Farmaceitiskā pakāpe
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Stanozolol Winstrol steroīdi pulveris

Detalizēta informācija par produktu

Informācija par galveno produktu

Ķīmiskais nosaukums: Stanozolol (Winstrol)
Citi nosaukumi: Anaboliska, Anasyth, winstrol pulveris, Stanol, Stromba, Tevabolin, Winstrol, Winstrol
Molekulārā formula: C21H32N2O
Molekulmasa: 328,49
CAS Nr.: 10418-03-8
EINECS: 233-894-8 EINECS: 233-894-8
Pamatviela: 99%

Pakāpe: Farmācijas Novērtējums

Iepakojums: Folijas maisiņā vai cilindrā.

MOQ(minimālais pasūtījuma daudzums): 10grami.

Ražošana: RongXin
Uzglabāšana: Glabājiet to ar blīvējumu vēsā un tumšā
Izskats: Balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris, bez smaržas. Gandrīz nešķīst ūdenī, šķīst spirtā, hloroforma, nedaudz šķīst acetonā
Lietošana: Farmaceitiskais materiāls, Steroīdu hormons, Anabolin. Kā vīrišķo hormonu un anabolisko hormonu.

 stanozolol.jpgwinstrol-50.jpg

Preces apraksts

Winstrol - Stanozolol cas10418-03-8 Winstrol - Stanozolol cas10418-03-8ir ļoti bieži izmanto anabolisko steroīdu griešanas ciklus. Lai gan daudzi cilvēki mēģinās izmantot Dianabol vai pat Anadrol griešanas ciklu, IVE tiešām nekad nav dzirdējuši par kādu, kas izmanto Stanozolol kaut ko, izņemot griešanas ciklu. Tās mazliet par vienu triks-poniju šajā sakarā. Ļaujiet man atkārtot, ka: Stanozolol ir griešanas zāles. Nav daudz cilvēku būs apgalvot par tās izmantošanu šķirošanas ciklā. Tās noteikti nav ļoti efektīvs savienojums, lai ārstētu anēmiju (1), un tādējādi varētu pamatoti pieņemt, ka tās loma šķirošanas ciklos ir ļoti ierobežota. Viens jauns izmantošanas Winstrol jebkurā ciklā (varbūt pat šķirošanas) būtu izmantot to ļoti ierobežotā devā, lai samazinātu SHBG. (2) Viena no Winstrol īpašībām ir tās dziļā spēja samazināt SHBG daudz vairāk nekā citi steroīdi. Deva ,2mg/kg pazeminājās SHBG ievērojami, kas savukārt, palielināt summu brīvā testosterona cirkulē organismā. Tāpat kā ar 99% no steroīdi, tomēr, tā svarīgi atzīmēt, ka apspiešanu jūsu dabas hormonālo līmeni notiks (lai gan varbūt ne tādā mērā, ka tas ar daudziem citiem steroīdiem). (3) Tāpat kā ar darbojas gandrīz jebkuru savienojumu, testosterona papildterapija (t.i., veicot testu ciklā, kas satur Winstrol) ir pamatota, lai izvairītos no iespējamas seksuālas disfunkcijas.


Stanozolol funkcijas

Stanozololir spēja ievērojami samazināt dzimumhormonu-saistošo-globulīnu (SHGB). SHBG ir viens no galvenajiem faktoriem, kas nosaka, cik daudz testosterona organismā ir bezmaksas vai saistošs; augstāks SHBG nozīmē mazāk bezmaksas testosterona, kas pārstāv mūsu aktīvo un izmantojamo testosterona. Kad SHBG ir samazināts vairāk testosterona ir pieejams lietošanai. Tikpat svarīgi steroīdu lietotājs ir tas, ka citi steroīdi, ko var izmantot, ir efektīvāka, ja SHBG ir zemāka.

Olbaltumvielu sintēze attiecas uz ātrumu, kādā šūnas veidot olbaltumvielas, veidošanas bloku muskuļu audu. Ar Stanozolol likme olbaltumvielu sintēze ir palielināts.

Visi muskuļu audi sastāv no 16% slāpekļa un, ja pietiekami daudz daudzumu netiek saglabāti mēs stājas katabolisma (muskuļu izšķērdēt) stāvoklī. Augstāki slāpekļa aiztures rādītāji rada lielāku anabolisko (muskuļu veidošana) stāvoklī.


Kontaktinformācija

Uzņēmumu mailbox:sales@rongxinbio.com

Skype:sales@rongxinbio.com

Whatsapp:+86-18729210590 Whatsapp: + 86-18729210590Ja jūs esat apmierināts ar mūsu 99% tīrības stanozolol (winstrol) cas10418-03-8 farmācijas starpposma muskuļu veidošanas steroīdi, lai iegūtu svara steriods hormoni, laipni aicināti sazināties ar mūsu rūpnīcā. Braucot ar augstas kvalitātes, augstas kvalitātes somatropin produktu pārdošanai ir jābūt jūsu labākā izvēle. Lūdzu, varat brīvi pirkt vai vairumtirdzniecības karstās pārdošanas produktus no mums.

Hot Tags: Stanozolol Winstrol Steroīdi pulveris, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropin, karstā pārdošana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like