4-hlor-17a-metil-andro-1,4-dien-3,17b-diols

Produkta nosaukums: 4-hlor-17a-metil-andro-1,4-dien-3,17b-diols
CAS Nr.: 2446-23-3
Citi nosaukumi: 4-hlorodehidrometiltestosterons
MF: C20H27ClO2
Izcelsmes vieta: Ķīna (kontinentālā daļa)
Tīrība: 99%
Novērtējums: Farmācijas pakāpe
Iepakojums: folijas maisiņā vai bungā.
Apraksts: balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

4-hlor-17a-metil-andro-1,4-dien-3,17b-diols

Informācija par produktu

Galvenā informācija par produktu:

Produkta nosaukums: 4-hlor-17a-metil-andro-1,4-dien-3,17b-diols
CAS Nr .: 2446-23-3
Citi nosaukumi: 4-hlorodehidrometiltestosterons
MF: C20H27ClO2
Izcelsmes vieta: Ķīna (kontinentālā daļa)
Tīrība: 99%
Novērtējums: Farmācijas pakāpe
Iepakojums: folijas maisiņā vai bungā.
Apraksts: balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris
MOQ (minimālais pasūtījuma daudzums): 10 grami.
Ražošana: RongXin
Lietošana: farmaceitiskais materiāls, steroīdu hormons, anabolīns. Kā vīriešu hormons un anaboliskie hormoni.
Mūsu uzņēmums Rongxin uzņēmums var piegādāt dažādus augstas kvalitātes farmaceitiskos starpproduktus. Laipni lūgti izmeklēšanā, un es sniegšu jums sīkāku informāciju.

Produkta apraksts

Ja perorālo Turinabol lieto anabolisko steroīdu ciklā, mazāk nekā 20 mg dienā būs gandrīz nemanāms papildinājums kaudzei vai arī tas būs ļoti vājš cikls, ja to lieto atsevišķi. Nav lielas jēgas pārsniegt 50 vai 60 mg dienā, jo pievienotā anaboliskā iedarbība būs maza, ja tāda būs. Pārmērīgu muskuļu sūkņu un / vai asinsspiediena paaugstināšanās nelabvēlīgās blakusparādības šajā brīdī bieži ir pieļaujamās robežās, vienlaikus kļūstot pārmērīgas.

图片2.png

Es neiesaku' nav ieteicams kombinēt OT ar citiem perorāliem anaboliskajiem steroīdiem. Tā vietā, lietojot OT un vēloties palielināt anabolismu, jāpievieno viens vai vairāki injicējami līdzekļi, nevis citi iekšķīgi lietojami. Pietiekams iemesls tam ir tas, ka rezultāti ir daudz labāki, ja kombinējat injekciju, nevis jebkuru citu iekšķīgi lietojamu līdzekli (izņemot, iespējams, oksandrolonu.) Vēl viens iemesls ir tas, ka, lietojot efektīvas OT devas, hepatotoksicitāte jau ir tik augsta, cik to var uzskatīt par saprātīgu. Citu alkilētu steroīdu nevajadzētu pievienot.

Funkcija

1. Orālais Turinabol ir zināmā mērā mīklains un pakļauts pārpratumiem. Tā nav vienkārši injicējama Turinabol tablešu versija vai tā alkilēta versija. Neskatoties uz apgalvojumiem, tas nav arī anaboliskais steroīds, kas īpaši izstrādāts dopinga lietošanai. Šis apgalvojums izriet no sajaukšanas ar mestanolonu. Strukturāli tas ir Dianabol ar pievienotu hloru -4 stāvoklī, kam ir paredzama priekšrocība novērst aromatizāciju.
2. Iekšķīgi lietojamā Turinabol gadījumā, pateicoties iepriekšminētajai strukturālajai saistībai ar Dianabol,' parasti sauc par tā sauso versiju. Tagad, ja tā tomēr būtu taisnība, nevarētu pateikt atšķirību starp OT lietošanu atsevišķi un Dianabol plus aromatāzes inhibitoru lietošanu. Tomēr praksē ir ievērojamas atšķirības. OT ir jāuzskata par savu savienojumu, nevis vienkārši kā sausu Dianabol. Tas nozīmē, ka šis populārais apraksts nav slikts pirmais tuvinājums. Vienkārši jāapzinās tā ierobežojumi.

4-hlor-17a-metil-andro-1,4-dien-3,17b-diola / Turinabol priekšrocības
A. Stingrāki muskuļi bez uzpūtīga izskata
B. Spēka palielināšanās
C. Liesās muskuļu masas palielināšanās
D. Spēja stingri saistīties ar SHBG
E. Brīvā testosterona līmeņa paaugstināšanās
F. Zemas blakusparādības

HPLC

图片3.png
Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590
Ja jūs esat' esat apmierināts ar mūsu kultūrisma piedevām 4-hlor-17a-metil-andro-1,4-dienēn-3,17b-diols / turinabols steroīdu pulveri neapstrādāti pulveri, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Augstas kvalitātes pārdošanai paredzētajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt jūsu labākajai izvēlei. Lūdzu, brīvi iegādājieties vai vairumtirdzniecības produktus no mums.

Hot Tags: 4-hlor-17a-metil-andro-1,4-dien-3,17b-diols, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karstā pārdošana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like