Stanozolols (Winstrol) CAS: 10418-03-8

Stanozolols (Winstrol) CAS: 10418-03-8

Ķīmiskais nosaukums: Stanozolol (Winstrol)
Molekulārā formula: C21H32N2O
Molekulmasa: 328,49
CAS Nr. 10418-03-8
EINECS: 233-894-8
Pārbaude: 99%
Novērtējums: Farmācijas pakāpe
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Stanozolols (Winstrol) CAS: 10418-03-8


Informācija par produktu

Galvenā informācija par produktu

Ķīmiskais nosaukums: Stanozolol (Winstrol)
Citi nosaukumi: Anabolic, Anasyth, winstrol powder, Stanol, Stromba, Tevabolin, Winstrol, Winstrol
Molekulārā formula: C21H32N2O
Molekulmasa: 328,49
CAS Nr. 10418-03-8
EINECS: 233-894-8
Pārbaude: 99%

Novērtējums: Farmācijas pakāpe

Iepakojums: folijas maisiņā vai bungā.

MOQ (minimālais pasūtījuma daudzums): 10 grami.

Ražošana: RongXin
Uzglabāšana: Glabājiet to aizzīmogotā vietā vēsā un tumšā vietā
Izskats: balts vai gandrīz balts kristālisks pulveris bez smaržas. Gandrīz nešķīst ūdenī, šķīst spirtā, hloroformā, nedaudz šķīst acetonā
Lietošana: farmaceitiskais materiāls, steroīdu hormons, anabolīns. Kā vīriešu hormons un anaboliskie hormoni.

stanozolol.jpgwinstrol-50.jpg


Apraksts:

Winstrol - Stanozolol ir ļoti bieži izmantots anaboliskais steroīds ciklu griešanai. Lai gan daudzi cilvēki mēģinās izmantot Dianabol vai pat Anadrol griešanas cikliem, es patiešām nekad neesmu dzirdējis par nevienu, kas Stanozolol lietotu, izņemot griešanas ciklu. Šajā ziņā tas ir mazliet viens triks. Ļaujiet man atkārtot: Stanozolol ir griešanas zāles. Ne daudzi cilvēki iebildīs par tā izmantošanu šķirošanas ciklā. Tas noteikti nav pārāk efektīvs savienojums anēmijas ārstēšanai (1), un tāpēc var pamatoti pieņemt, ka tā loma šķirošanas ciklos ir ļoti ierobežota. Viens jauns Winstrol lietojums jebkurā ciklā (varbūt pat šķirošana) būtu to lietot ļoti ierobežotā devā, lai pazeminātu SHBG. (2) Viena no Winstrol īpašībām ir tā dziļā spēja samazināt SHBG daudz vairāk nekā citi steroīdi. 2 mg / kg deva ievērojami pazemināja SHBG, kas savukārt palielinātu brīvā testosterona daudzumu, kas cirkulē organismā. Tāpat kā ar 99% steroīdu, tomēr ir svarīgi atzīmēt, ka dabiskā hormonālā līmeņa nomākšana notiks (lai gan varbūt ne tik lielā mērā, kā tas notiks ar daudziem citiem steroīdiem). (10) Tāpat kā praktiski jebkura savienojuma gadījumā, testosterona papildinājumi (ti, testa veikšana ciklā, kas satur Winstrol) ir pamatota, lai izvairītos no iespējamās seksuālās disfunkcijas.


Hongkong Rongxin Bio-Tech Co, Ltd ir profesionāls steroīdu un hormonu piegādātājs, mēs piegādājam labu kvalitātiwinstrol stanazol, mēs piegādājam arī šādus produktus:

winstrol 50

stanozolols 50

Winstrol pulveris

stanozolola pulvera rūpnīca (Honkongas Rongxin Bio-Tech Co, Ltd).Saistītie produkti


RR040105-Pārbauda acetātu

IevadaTrenbolona acetāts

MGFpeptīdi

RR040106-Pārbaudiet Cypionate

IevadaTrenbolona enanthāts

PEG MGFpeptīdi

RR040107-Testa dekanoāts

IevadaBoldenona acetāts

CJC-1295peptīdi

RR040108-Testa Enanthate

IevadaBoldenona undecilenāts

CJC-1295 DACpeptīdi

RR040109-Testa izokaproāts

IevadaBoldenone Cypionate

PT-14110mg

RR040110-Pārbaudiet fenilpropionātu

IevadaBoldenona propionāts

Melanotāns-15mg

RR040111-Pārbaudiet propionātu

IevadaNandrolona dekanoāts

Melanotāns-2peptīdi

RR040112-Pārbaudiet Undecanoate

IevadaNandrolona fenilpropionāts

GHRP-210mg

RR040113-Mesterona prop

IevadaNandrolona undecilāts

GHRP-610mg

RR040114-Tests Sustanon 250

IevadaNandrolona cipionāts

Ipamorelīns5mg

RR040115-klostebola acetāts

IevadaNandrolona propionāts

Heksarelīns2mg

RR040116-Metiltrienolons

IevadaSermorelīns


Methenolone Enanthate

IevadaDrostanolone propionāts

Oksitocīns5mg

RR040117-Metenolona acetāts

IevadaDrostanolone Enanthate

TB5002mg

RR040118-Anadrol

IevadaStanolone

Fragments 176.-19110mg

RR040119-Anavar

IevadaTadalafils

Triptorelīns2mg

RR040120-Winstrol

IevadaVardenafils

Tesamorelīns5mg

RR040121-Dianabol

IevadaGonadorelīns


RR040122-Tamoksifēna citrāts

IevadaDSIP


RR040123-Finasterīds

IevadaDapoksetīna hidrohlorīds

Selank6mg

Kontaktinformācija

E-pasts: sells@rongxinbio.comFintess padomi ~~


Kādas ir aerobās ierīces? 4 veidu retu aerobikas aprīkojuma ieviešana sporta zālē

Lielākā daļa cilvēku kardio treniņus bieži klasificē kā aerobos vingrinājumus! Patiešām, aerobie vingrinājumi ir labs veids cilvēkiem, kuri vēlas uzlabot sirds un plaušu darbību.

Sporta zālē parastais aerobikas aprīkojums ietver skrejceliņus, elipsveida mašīnas, riteņbraukšanu un daudz ko citu! Bet vai šie instrumenti būs kaitinoši, kad tie tiek darīti ilgu laiku?

Šodien es jūs iepazīstināšu ar vairākām retām aerobikas ierīcēm! Ja jums ir trenažieru zāle, izmēģiniet to.

Tomēr tas nenozīmē, ka jums jāstiprina sirds un plaušu darbība un jāveic tikai aerobie vingrinājumi. Tā kā tāda pati intensitāte tiek veikta ilgu laiku, fiziskās adaptācijas problēma joprojām būs sastopama, un kardiopulmonālās fitnesa progress arī var būt stagnējošs. Šajā laikā jums, iespējams, būs jāpārtrauc treniņu plato, veicot augstas un zemas intensitātes transformāciju, periodiski mainot kustību.

Tāpēc, kad mēs veicam kardiotreniņu, ja mēs varam saglabāt sākotnējo aerobikas treniņu režīmu, kā arī aizstājošās funkcijas izturību, treniņš noteikti būs pilnīgāks! Bodybuilding.com izmanto šo funkciju, lai uzskaitītu sporta zālē izplatīto kardio treniņu aprīkojumu un novērtētu to atbilstoši šai funkcijai.


Kāpņu mašīna

Ja jums nepatīk' nepatīk skriet personīgi, kāpņu mašīna var būt alternatīva. Simulējot kāpšanas kāpnes, kāpņu mašīna var uzlabot sirdsdarbības ātrumu un īsā laikā sasniegt vingrinājumu intensitāti, kā arī uzsvērt muskuļu darbību aiz kājām un gurniem. Tas ir labs veids, kā vingrot cilvēkiem, kuri ilgi sēž!

Daži cilvēki kāpņu lidmašīnā pat veic treniņu izmaiņas, piemēram, soļo, sprinta un pievieno HIIT elementus, padarot kāpņu mašīnu apmācību daudz interesantāku. Protams, ja jūs varat attīstīt ieradumu uzņemt vairāk kāpņu un mazāk liftu, tas ir vēl labāk!


2. Ventilatora tipa velosipēds

Modelis kā viduslaiku Eiropas aristokrāti, kas brauc ar velosipēdu (priekšējais ritenis ir mazs un aizmugurējais - mazs), ventilatora tipa velosipēds (Airdyne) parasti tiek izmantots CrossFit sacensībās, lai pārbaudītu spēlētāja'

Tā kā pretestība rodas no vēja pretestības, un atšķirībā no mūsu iekštelpu velosipēda mums ir vajadzīgs tikai iespaids, ka kāpjam uz kājām; spēlētājiem, lai pagrieztos, jāizmanto gan rokas, gan kājas, tas ir labs sistēmiskais treniņu aprīkojums.


3. Trepju treneris

Kāpņu trenažieris, ko lieto gan ar rokām, gan kājām, atbalsta dabiskāko kāpšanas veidu, samazinot spiedienu uz muguras lejasdaļu, ceļiem utt., Tādējādi palielinot sirdsdarbības ātrumu un veicinot karstuma dedzināšanu. Palielinoties kāpšanas ātrumam, tas arī uzlabo ķermeņa koordināciju un atgriežas primitīvākajā darbības režīmā.


4. Slēpošanas mašīna

Imitēti slēpošanas scenāriji. Slēpošanas mašīna pamatā paļaujas uz apakšējo ekstremitāšu un kodola muskuļu stabilitāti. Visbeidzot, ventilatoru pagriež ar roku. Šīs iekārtas darbībai jābūt ļoti tehniskai.

Ja tas attiecas uz ātrumu, to ir viegli pārvērst par roku; ja rokas tiek izmantotas ātri, tas ne tikai ātri nogurst, bet arī radīs traumas. Lai gan joprojām ir iespēja palielināt sirdsdarbības ātrumu, neatkarīgi no tā, vai tas ir funkcionāls vai praktisks, tas patiešām viņam piešķirs lielu jautājuma zīmi!


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590


Hot Tags: stanozolol (winstrol) cas: 10418-03-8, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karsta pārdošana, pārdošana

Izmeklēšana

You Might Also Like