Boldenoe undecylenate dzeltenais šķidrums

Nosaukums: Boldenone Undecylenate
Cits nosaukums: līdzsvars; Ganabol; Equigan; Ultragan; Boldenona undekanoāts
CAS Nr .: 13103-34-9
Tīrība: 99%
MF: C30H44O3
MW: 452,67
Einecs Nr .: 236-024-5
Standarts: uzņēmuma standarts
MOQ (minimālais pasūtījuma daudzums): 10 grami
Ražošana: RongXin
Izskats: gaiši dzeltens lipīgs šķidrums bezkrāsains
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Boldenoe undecylenate dzeltenais šķidrums

Produkta informācija:

Galvenā informācija par produktu:

Nosaukums: Boldenone Undecylenate
Cits nosaukums: līdzsvars; Ganabol; Equigan; Ultragan; Boldenona undekanoāts
CAS Nr .: 13103-34-9
Tīrība: 99%
MF: C30H44O3
MW: 452,67
Einecs Nr .: 236-024-5
Standarts: uzņēmuma standarts
MOQ (minimālais pasūtījuma daudzums): 10 grami

Ražošana: RongXin
Izskats: gaiši dzeltens lipīgs šķidrums bezkrāsains
Lietošana: Boldenone undecylenate (Equipoise) ir steroīdu savienojums, kas cikla laikā lietotājiem var dot lēnu, bet stabilu pieaugumu. Tas ir arī samērā drošs, un ļoti maz ziņojumu par blakusparādībām, ko izraisa testosterona pārvēršana estrogēnā.


Produkta apraksts

Boldenone Undecylenate (Equipoise) ir steroīdu savienojums, kas lietotājiem var dot lēnu, bet stabilu pieaugumu cikla laikā. Tas ir arī samērā drošs, jo ļoti maz ziņojumu par blakusparādībām, ko izraisa testosteronu pārveidošana par estrogēnu.

Ķīmiskās struktūras dēļ Boldenone daudz nepierāda ar estrogēnu saistītām blakusparādībām. Sievietes laiku pa laikam eksperimentē ar šo savienojumu arī aptuveni 25-50 mgs nedēļā. Blakusparādības, lietojot Boldenone, ir mazas, izņemot palielinātu apetīti un RBC skaita palielināšanos, nozīmīgākā blakusparādība, par kuru ziņo lietotāji, ir HPTA nomākšana - praktiski visu anabolisko steroīdu blakusparādība. Ginekomastija ir iespējama, īpaši ar tiem, kuriem ir jutīga šī blakusparādība, bet to var vadīt gan ar SERM, gan ar AI. Lietojot lielākas ilgstošas ​​devas, sarkano asins šūnu skaita palielināšanās var būt tik dziļa, ka asinsspiediens un paaugstināts sarecēšanas risks kļūst par bažām. Boldenone lietotāji bieži apsver papildinājumus, kas veicina asins atšķaidīšanu un / vai apstāšanos asins donoru klīnikā.

Boldenoe Undecylenate.jpgBU.jpg

Kā lietot Boldenone undecylenate
Lai gan tas paliek aktīvs daudz ilgāku laiku, sportisti vismaz reizi nedēļā injicē Equipoise. Vīriešiem to visbiežāk lieto 200-400mg (4-8 ml, 50mg versija) nedēļā, sievietēm - 50-75 mg nedēļā.
Efektīva deva (vīriešiem): no 300 mg līdz 400 mg + nedēļā
Efektīva deva (sievietēm): 50-150mg nedēļā
Pusperiods: Boldenona undecilenāts 14 dienas


Ieguvumi kultūrismam

Boldenone Undecylenatecas13103-34-9ko sauc arī par EQ, kultūristi un sportisti izmanto, lai palielinātu muskuļu masu, palielinātu izturību un palielinātu sarkano asins šūnu veidošanos organismā, kas arī palīdz izturēt, jo sarkanās asins šūnas pārnēsā skābekli, un, ja jūsu asinīs ir daudz skābekļa, jūs kalpojat ilgāk intensīvu treniņu vai uzstāšanās laikā. Boldenone Undecylenate jeb EQ ir populārs sportistu, kultūristu un fitnesa entuziastu vidū, jo tas nodrošina lēnu, bet stabilu pieaugumu pīķa šķirošanas ciklu laikā. Šos ciklus sauc par EQ ieguvumiem. EQ var ievadīt devās, kas svārstās no 200mg līdz 600mg nedēļā ne ilgāk kā divpadsmit nedēļas.


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590


Ja jūs' esat apmierināts ar mūsu karstā pārdošanas boldenoe undecylenate (equipoise) cas13103-34-9 muskuļu augšanas injicējamo likumīgo dabiski gaiši dzelteno šķidro boldenona steroīdu, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Augstas kvalitātes pārdošanai paredzētajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt jūsu labākajai izvēlei. Lūdzu, brīvi iegādājieties vai vairumtirdzniecības produktus no mums.

Hot Tags: Boldenoe Undecylenate Yellow Liquid, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, nopirkt, somatropīns, karstā pārdošana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like