Boldenone bāze

Produkta apraksts:
Galvenā informācija par produktu:
Nosaukums: Boldenone Base (1-dehidrotestosterons)
CAS Nr .: 846-48-0
EINECS: 212-686-0
Tīrība: 99,5%.
MF: C19H26O2
MW: 286,41
Izskats: gaiši balts kristālisks pulveris
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Boldenone bāze

Produkta apraksts:

Galvenā informācija par produktu:

Nosaukums: Boldenone Base (1-dehidrotestosterons)
CAS Nr .: 846-48-0

EINECS: 212-686-0

Tīrība: 99,5%.
MF: C19H26O2
MW: 286,41

Uzglabāšana: uzglabāt vēsā un sausā vietā un pasargāt no tiešiem saules stariem.

Izskats: gaiši balts kristālisks pulveris

Cits nosaukums: 17beta-hidroksiandrosta-1,4-dien-3-ons; 1-dehidrotestosterons

Standarts: uzņēmuma standarts

MOQ (minimālais pasūtījuma daudzums): 10 grami.

Ražošana: RongXin

Rezultāti: svara zaudēšana un muskuļu augšana kultūristam un sportistiem

Lietošana: farmaceitiskais materiāls, steroīdu hormons, anabolīns. Kontrolējamā viela. Anaboliskie steroīdi. Ir vīriešu hormons, anabolisko hormonu zāles.

Produktu kategorijas: Boldenona bāze (1-dehidrotestosterons), steroīdi; Starpprodukti& Smalkas ķīmiskas vielas; Farmācija; Steroīdi un hormoni; API

Boldenone Cypionate .jpg

Produkta apraksts:

BoldenoneCas846-48-0, pieejams kā undecilenāta esteris, kas pazīstams arī ar tirdzniecības nosaukumu Equipoise, Ganabol, Equigan, Ultragan, ir anabolisks androgēns steroīds, kas izstrādāts veterinārijai, galvenokārt zirgu ārstēšanai. Tam ir ļoti ilgs pusperiods. , un var parādīties steroīdu testā līdz 1,5 gadiem, pateicoties vecajam steroīdam piesaistītajam ilgajam undecilenāta esterim. Turklāt dabiskie apstākļi cilvēka ķermenī var radīt Boldenone nelielu daudzumu. Zāļu izsekojamību var viegli noteikt vairākus mēnešus pēc lietošanas pārtraukšanas.

Boldenons palielinās slāpekļa aizturi, olbaltumvielu sintēzi, palielina apetīti un stimulē eritropoetīna izdalīšanos nierēs. Boldenons tika sintezēts, mēģinot izveidot ilgstošas ​​darbības injicējamu methandrostenolonu androgēnu deficīta traucējumiem. Tas var palielināt liesās muskuļu masu, spēku un spēju trenēties ilgāk un grūtāk, steroīdu nopietnās blakusparādības ir daudz, un tās var nebūt atgriezeniskas. Steroīdu lietošanas nelielās blakusparādības ir pūtītes, taukaina āda, pārmērīga matu augšana un balss padziļināšana.


HPLC:

图片2.png


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590Ja jūs' esat apmierināts ar mūsu spēcīgāko injicējamo anabolisko boldenona bāzi (1-dehidrotestosterons) cas846-48-0 steroīdu pulveri, kas paredzēts 99% tīrības pakāpes ciklam, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Augstas kvalitātes pārdošanai paredzētajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt jūsu labākajai izvēlei. Lūdzu, brīvi iegādājieties vai vairumtirdzniecības produktus no mums.

Hot Tags: Boldenone Base, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karsta pārdošana, pārdošana

Izmeklēšana

You Might Also Like