Ansomone 100iu Hgh

Ansomone 100iu Hgh

Nosaukums: Ansomone 100iu HGH
Viena kaste: 10iu / pudele, 100iu / komplekts
Cena: Būtu sarunu ceļā
Minimālais pasūtījuma daudzums: 1 komplekts
E-pasts: sales@rongxinbio.com
Whatsapp: +86-18220537895
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Ansomone 100iu hgh


Kā jāizmanto ansomone 100iu hgh?


Pirms lietošanas lēni gar pudeles sieniņu pievieno liofilizētam rhGH 1 ml ūdens injekcijām. Viegli sakratiet, lai pilnībā izšķīdinātu. Nevajag vardarbīgi svārstīties.

1. Bērnu augšanas veicināšanai izmantotā deva katram cilvēkam ir atšķirīga. Ieteicamā deva ir 0,1 ~ 0,15 SV / kg ķermeņa svara dienā, vienu reizi dienā, subkutāni, 3 mēnešus līdz 3 gadus vai pēc ārsta norādījuma.

2. Ieteicamā deva smagu apdegumu ārstēšanai ir 0,2 ~ 0,4 SV / kg ķermeņa svara / dienā, vienu reizi dienā, subkutānas injekcijas veidā, un ārstēšanas kurss parasti ir apmēram 2 nedēļas.

3. Fitnesam veiciniet muskuļu augšanu: ieteicamā deva ir 5 ~ 10 SV / dienā, vienu reizi dienā, subkutāna injekcija, ārstēšanas kurss parasti ir no 3 mēnešiem līdz 1 gadam.

4. Svara zaudēšanai ieteicamā deva ir 4 ~ 8 SV / dienā, vienu reizi dienā, subkutāna injekcija, ārstēšanas kurss parasti ir no 3 mēnešiem līdz 1 gadam.

5. Skaistumam ieteicamā deva ir 4 ~ 6 SV / dienā, vienu reizi dienā, subkutāna injekcija, ārstēšanas kurss parasti ir no 3 mēnešiem līdz 1 gadam.

hgh ansomone


Par Ansomone 100iu HGH:


Ansomone ir viens no slavenākajiem HGH pasaulē. Tās ražotājs ir liela Ķīnas kompānija AnkeBio (Anhui Anke Biotechnology Company). Ansomone lietošanas galvenā loma ir spēja uzlabot spēka treniņus un sadedzināt zemādas taukus, nodrošinot sportistiem izcilu izskatu un palīdzību.

Pēc sportistu domām, apmēram 80% pamanīja sausas muskuļu masas pieaugumu, savukārt 85% sportistu pamanīja lomu tauku sadedzināšanā. Vienīgais Ansomone trūkums ir tā augstās izmaksas, taču mēs varam jums piedāvāt viskonkurētspējīgāko cenu un tīrāko kvalitāti.


ansomonePlašāka informācija par Ansomone HGH:

ansomone growth hormone

Hot Tags: ansomone 100iu hgh, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karsta pārdošana, pārdošana

Izmeklēšana

You Might Also Like