Ansomone 100iu Hgh

Ansomone 100iu Hgh

Vārds: Ansomone 100iu HGH
Viena kaste: 10iu / pudele, 100iu / komplekts
Cena: Tiks apspriesta
Minimālais pasūtījuma daudzums: 1 komplekts
E-pasts: sales@rongxinbio.com
Whatsapp: + 86-18220537895
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Ansomone 100iu hgh


Kā būtu jāizmanto ansomone 100iu hgh?


Pirms lietošanas liofilizētajā rhGH pievienojiet 1 ml injekciju ūdens lēnām gar pudeles sienu. Viegli sakratiet, lai tas pilnībā izšķīst. Nelietojiet vardarbīgi svārstīties.

1. Bērnu augšanas veicināšanai izmantotā deva katram cilvēkam ir atšķirīga. Ieteicamā deva ir 0,1 ~ 0,15 SV / kg ķermeņa svara dienā, vienu reizi dienā, subkutāni, no 3 mēnešiem līdz 3 gadiem vai saskaņā ar ārsta norādījumiem.

2. Ieteicamā deva smagu apdegumu ārstēšanai ir 0,2 ~ 0,4 SV / kg ķermeņa svara dienā, vienu reizi dienā, subkutāna injekcija, un ārstēšanas kurss parasti ir apmēram 2 nedēļas.

3. Fitnesa uzlabošanai veiciniet muskuļu augšanu: ieteicamā deva ir 5–10 SV / dienā, vienu reizi dienā, subkutāna injekcija, ārstēšanas kurss parasti ir no 3 mēnešiem līdz 1 gadam.

4. Svara zaudēšanai ieteicamā deva ir 4 ~ 8 SV / dienā, vienu reizi dienā, subkutāna injekcija, ārstēšanas kurss parasti ir no 3 mēnešiem līdz 1 gadam.

5. Skaistumam ieteicamā deva ir 4 ~ 6 SV / dienā, vienu reizi dienā, subkutāna injekcija, ārstēšanas kurss parasti ir no 3 mēnešiem līdz 1 gadam.

hgh ansomone


Par Ansomone 100iu HGH:


Ansomone ir viens no slavenākajiem HGH pasaulē. Tās ražotājs ir liels ķīniešu uzņēmums AnkeBio (Anhui Anke biotehnoloģijas uzņēmums). Ansomone lietošanas galvenā loma ir spēja uzlabot izturības treniņu un sadedzināt zemādas taukus, nodrošinot sportistiem izcilu izskatu un palīdzību.

Pēc sportistu domām, aptuveni 80% pamanīja sausās muskuļu masas palielināšanos, savukārt 85% sportistu pamanīja lomu tauku dedzināšanā. Vienīgais Ansomone mīnuss ir tā augstās izmaksas, taču mēs varam jums piedāvāt viskonkurētspējīgāko cenu un tīrāko kvalitāti.


ansomoneVairāk informācijas par Ansomone HGH:

ansomona augšanas hormons

Izmeklēšana