Jintropīna somatropīns

Informācija par produktu
Protuct nosaukums: Jintropin HGH
Citi nosaukumi: cilvēka augšanas hormons / 191 aminoskābe
Molekulārā formula: C990H1529N263O299S7
Novērtējums Standarts: Aptiekas pakāpe
Sertifikāts: HPLC / MS
Izskats: balta jauda
Izcelsmes vieta: Ķīna (kontinentālā daļa)
Molekulmasa: 22124g / mol
Plaukta datums: 24 mēneši
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Informācija par produktu

Informācija par produktu:

Protuct nosaukums: Jintropin HGH

Citi nosaukumi: cilvēka augšanas hormons / 191 aminoskābe

Molekulārā formula: C990H1529N263O299S7

Novērtējums Standarts: Aptiekas pakāpe

Sertifikāts: HPLC / MS

Izskats: balta jauda

Izcelsmes vieta: Ķīna (kontinentālā daļa)

Molekulmasa: 22124g / mol

Plaukta datums: 24 mēneši

Uzglabāšanas temperatūra: 2-8 Celsija grādi

Specifikācija: 8iu / 10iu / 12iu / 16iu

Tīrība: 99%

Iepakojums: Burbuļu / alumīnija folijas maiss / kaste

Piegādes metode: EMS, DHL, UPS, TNT vai FEDEX

Piegādes laiks: 1 darba diena pēc maksājuma saņemšanas

Ierašanās laiks: 4-7 dienas

Maksājuma veids: Western Union, MoneyGram, bankas pārskaitījums un paypal.

Cilvēka augšanas hormons ir peptīdu hormons, kas stimulē augšanu, šūnu reprodukciju un atjaunošanos cilvēkiem un citiem dzīvniekiem. Tas ir 191 aminoskābes, vienas ķēdes polipeptīds, ko sintezē, uzglabā un izdala somatotropās šūnas hipofīzes priekšējās dziedzera sānu spārnos. HGH ir stresa hormons, kas paaugstina glikozes un brīvo taukskābju koncentrāciju. Tas arī stimulē IGF-1 ražošanu. HGH lieto kā recepšu zāles medicīnā, lai ārstētu bērnu augšanas traucējumus un pieaugušo augšanas hormona deficītu.

QQ图片20170704155538_副本.jpg


Jintropin hgh priekšrocības


Uzlabots holesterīna profils Jintropin cilvēka augšanas hormons injekcijām

JINTROPIN ir cilvēka rekombinantais augšanas hormons (rhGH), ko ražo gēnu rekombinācijas E. Coli sekrēcijas ekspresijas tehnoloģija. Tās prekursors, kas sintezēts E. Coli, ieskaitot cilvēka augšanas hormona gēnu (hGH), tika izdalīts uz šūnu periplazmatisko telpu, vadoties zem signāla peptīda. Signālpeptīds tika noņemts, un polipeptīda molekula tiek salocīta tieši līdz augšanas hormona (GH) molekulai. JINTROPIN sastāvā ir 191 aminoskābju atlikums un molekulmasa - 22125 daltoni. Tā aminoskābju saturs, struktūra un secība ir identiska hGH saturam.


Produkta apraksts

Jintropin HGHizdalīja hipofīzes priekšējā laboratorija. Tas ir peptīdu hormons ar 191 aminoskābi, JINTROPIN ir rhGH, ko ražo, izmantojot E. coli rekombinanto DNS tehnoloģiju ar sekrēcijas ekspresiju. JINTROPIN saturs un secība ir pilnīgi identiska Hgh saturam un secībai. JINTROPIN tiek sintezēts e. koli kā pirmshormons. Pirmshormonu veido GH ar signālpeptīdu, kas sākotnēji iegūts no baktērijas. Pirmshormons sadalās baktērijas citozolā, un pēc tam gatavais produkts, līdzīgs vietējam GH, tiek izlaists periplazmas telpā. Pēc tam produkts tiek savākts, izmantojot ārējā menāna līzi, kas atstāj neskartu iekšējo membrānu un tādējādi gandrīz negarantē citu baktēriju olbaltumvielu piesārņojums.

Sekrēcijas ekspresijas rhGH ietekme ir tāda pati kā cilvēka organismā esošajai endogēnai GH, JINTROPIN stimulē osteoepifīzes skrimšļa šūnas diferencēties un izplatīties; tas stimulē skrimšļa stromas šūnu augšanu; tas stimulē osteoblastu diferencēties un atjaunoties; tas izraisa lineārās augšanas paātrināšanos un ossature paplašināšanos, JINTROPIN veicina visa ķermeņa olbaltumvielu sintēzi; tas izlabo negatīvā slāpekļa bilances stāvokli pēc operācijas un citas brūces; tas koriģē hipoproteinēmiju, ko izraisījušas smagas infekcijas un aknu ciroze. JINTROPIN stimulē imūnglobulīna sintēzi; tas stimulē limfoīdo audu, makrofāgu un homeocītu veidošanos; tas palielina pretinfekcijas spēju, JINTROPIN stimulē sintēzi no kolagēna šūnām līdz fibrocītiem apdegumu ievainojumos un operatīvajos griezumos, tas stimulē diferenciāciju un makrofāgu veidošanos; tas paātrina brūču sadzīšanu. JINTROPIN veicina olbaltumvielu sintēzi; sirds muskuļa; tas palielina sirds muskuļa kontrakcijas spēku; tas samazina miokarda skābekļa patēriņu; tas regulē tauku metabolismu; tas samazina holesterīna un zema blīvuma lipoproteīnu līmeni serumā. JINTROPIN papildina GH nepietiekamību un deficītu, tas pielāgo tauku metabolismu, kaulu metabolismu, sirds un nieru darbību.

Funkcija
1, kultūrisms: iegūstiet muskuļus un labāk izskatieties
2, novecošanās novēršana: saglabājiet enerģiju un optimismu
3, seksuālās vēlmes palielināšanās
4, skaistums: iegūt laimi un jaunāki
5, svara zudums: palīdziet būt slaidam
6, gulēt labi: labāk gulēt
7, gluda āda: ir labāka āda, espeacilly canthus un kakls


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590


Ja jūs esat' esat apmierināts ar mūsu jintropin hgh labas kvalitātes injicējamo cilvēka augšanas hormona 100iu / komplektu muskuļu novecošanās novēršanai, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Augstas kvalitātes pārdošanai paredzētajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt jūsu labākajai izvēlei. Lūdzu, brīvi iegādājieties vai vairumtirdzniecības produktus no mums.

Hot Tags: Jintropin somatropin, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropin, karstā pārdošana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like