Hygetropin 100iu

Hygetropin 100iu

Produkta nosaukums: Hygetropin 10iu
Devas forma: liofilizēta pulvera injekcija
Apstiprinājuma numurs: S20000001
Novērtējums: Farmācijas pakāpe
Uzglabāšana: Slēgts, zem 2 ~ 8 ℃ saglabāšanas
Ražotājs: RONGXIN
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Hygetropin 100iu


Ievads:

Hygetropin 100iu ir karstā augšanas hormona zīmols. Kas ir augšanas hormons? Augšanas hormonu izdala hipofīze un ir peptīdu hormons, kas sastāv no 191 aminoskābēm. Tas iedarbojas uz aknām, veidojot augšanas hormona mediatorus. Augšanas hormona mediators ir peptīdu grupa, kas tieši stimulē kaulu augšanu. Augšanas hormons tiek izdalīts ar pārtraukumiem, savukārt augšanas hormona starpnieki (IGF-1) ir stabilāki. Katras personas hipofīze satur no 4 līdz 8 mg augšanas hormona. Normāla pieaugušo plazma satur ļoti maz augšanas hormona, kas satur no 3 līdz 5 nanogramiem uz mililitru plazmas, taču tai ir lieliska iedarbība, un tās vissvarīgākā fizioloģiskā loma ir kaulu augšanas veicināšana.

Auguma palielināšanās ir atkarīga no garo kaulu augšanas, piemēram, augšējo ekstremitāšu kaula un apakšējo ekstremitāšu kaula. Šo garo kaulu galam ir īpaša struktūra - epifīzes plāksne, kas pazīstama arī kā augšanas plāksne, kurā ir daudz hondrocītu. Saskaņā ar augšanas hormona darbību un stimulēšanu hondrocīti turpina sadalīties un proliferēt, izdalīt kolagēna matricu un pēc tam pārkaļķoties kaulos. Tā rezultātā garie kauli turpina augt abos galos, un ķermenis turpina palielināties. Cilvēki ar lielāku augšanas hormona sekrēciju aug ātrāk, un pārāk daudz to var izraisīt milzu slimības vai akromegāliju. Augšanas hormona deficīts, ko izraisa īss augums, normāla ķermeņa proporcija, kaulu vecums atpaliek vairāk nekā 2 gadus. Pēc ārstēšanas ar augšanas hormonu augšanas ātrums tiek paātrināts, un ir vērojama parādība.


higetropīns 100iu


Informācija par produktu

Produkta galvenā informācija

Produkta nosaukums: Hygetropin 10iu
Tīrība (HPLC): 99,8%.
Izskats: balts, liofilizēts pulveris.
Novērtējums: Farmācijas pakāpe
Uzglabāšana: Slēgts, zem 2 ~ 8 ℃ saglabāšanas
Ražotājs: RONGXIN

MOQ: 1KIT.
Eksporta tirgus: globāls

Lietošana: GH deficīta ārstēšanai lieto higetropīnu (skatīt Augšanas hormona ārstēšana).

Piegāde: 3 dienu laikā pēc maksājuma veikšanas.

Maksājuma veidam: Mēs pieņemam bankas pārskaitījumu vai bitcoin.


100iu Hygetropin kultūrismā:

Faktiski ir trīs galvenie veidi, kā augšanas hormons HGH ietekmē ķermeņa tauku metabolismu:


1. HGH var uzturēt glikogēna stabilitāti organismā, antagonizējot insulīna darbību, ļaujot ķermenim saglabāt maksimālo glikogēna līmeni. Šis efekts ir netiešs.


2, un tiešais princips galvenokārt ir balstīts uz glikogēna un aminoskābju metabolisma kavēšanu, tas var tieši pārveidot ķermeņa enerģijas piegādi tauku metabolismā, ko mēs saucam par tauku patēriņu, lai ķermenim nodrošinātu enerģiju.


3. Olbaltumvielu lipāzes inhibēšana: Olbaltumvielu lipāze var uzglabāt taukskābes serumā tauku šūnās, kas faktiski ir tauku uzkrāšanās process. Augšanas hormons var palielināt brīvo taukskābju līmeni serumā, kavējot olbaltumvielu lipāzi. Un taukskābes var piedalīties oksidatīvās enerģijas piegādes procesā, nodrošinot enerģiju cilvēka audiem un orgāniem.


Vingrošanas laikā ir neizbēgami, ka tauki uzkrājas ķermenī, kamēr muskuļi kļūst lielāki. Šajā laikā, izmantojot augšanas hormonu HGH, var ne tikai palielināties muskuļu šķiedru skaits, bet arī palielināties liesās ķermeņa masa, un ķermenis var tikt uzlabots. Metabolisma ātrums un tauku izmantošana.Kur nopirkt Hygetropin?


Jūs to varat iegādāties no HongKong Rongxin bio-Tech co. Ltd. Mēs esam profesionāli piegādātāji. Mēs jums piegādāsim oriģinālo kvalitāti un viskonkurētspējīgākās cenas, kā arī garantēsim drošu piegādi uz jūsu galamērķi.Jaunākā pakete:hygetropin 100iu cena

Izmeklēšana