Hygetropin HGH 100iu / komplekts

Hygetropin HGH 100iu / komplekts

Produkta nosaukums: Hygetropin hgh 10iu / flakons, 100iu / komplekts
Tīrība (HPLC): 99,8%.
Izskats: balts liofilizēts pulveris.
Novērtējums: Farmācijas pakāpe
Uzglabāšana: slēgta, saglabāšana zem 2 ~ 8 ℃
Ražotājs: RONGXIN
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Hygetropin HGH 100iu / komplekts


Informācija par produktu

Produkta galvenā informācija

Produkta nosaukums: Hygetropin 10iu
Tīrība (HPLC): 99,8%.
Izskats: balts liofilizēts pulveris.
Novērtējums: Farmācijas pakāpe
Uzglabāšana: slēgta, saglabāšana zem 2 ~ 8 ℃
Ražotājs: RONGXIN

MOQ: 1KIT.
Eksporta tirgus: globāls

Lietošana: Hygetropin lieto GH deficīta ārstēšanai (skatīt Augšanas hormona ārstēšana).

Piegāde: 5-7 dienu laikā.


jintropin newhyg 200 hgh


AprakstsTirdzniecības nosaukums: Hygetropin

Viela: cilvēka augšanas hormons, somatropīns

Saturs: 10iu x 10vials / kit - 100iu / kit

Ražotājs: Global Bio-Pharm


Higgetropīna augšanas hormons (GH) ir peptīdu hormons. Tas stimulē augšanu un šūnu reprodukciju cilvēkiem un citiem dzīvniekiem. Tas ir 191 aminoskābes, vienas ķēdes polipeptīda hormons, ko sintezē, uzglabā un izdala somatotropās šūnas hipofīzes priekšējās daļas sānu spārnos.


Cilvēkiem, kuri meklē prom, lai palielinātu savu garīgo modrību, nevajadzētu meklēt tālāk par Hygetropin HGH. Cilvēki, kuri lieto šīs zāles, var arī novērst dažas sliktas sekas, kuras izraisa pārāk liels stress. Šie divi iemesli ir pietiekami, lai cilvēki vēlētos lietot Hygetropin HGH, taču ieguvumi ar to neapstājas. Šīs zāles var palīdzēt arī tiem, kuri cenšas zaudēt svaru. Svara zaudēšanas atslēga ir pārāk daudz ēst mazāk un vairāk vingrot. Hygetropin HGH var palīdzēt cilvēkiem ātrāk sasniegt svara zaudēšanas mērķus. Šīs zāles var palīdzēt paātrināt muskuļu augšanas procesu, lai organisms ātrāk zaudētu taukus. Abi šie procesi palīdz cilvēkam zaudēt svaru.


Ja kāds izvēlas lietot Hygetropin HGH, viņa dzīves kvalitāte ievērojami uzlabosies. Cilvēki, kuri izvēlas lietot šīs zāles, var baudīt labāku darba prātu, un viņiem var būt pat labāka seksuālā dzīve. Uzlabota gremošana, pazemināts holesterīna līmenis, vairāk enerģijas un mazāk tauku ir tikai daži no daudzajiem ieguvumiem, ko cilvēks var gūt, lietojot Hygetropin HGH. Cilvēki pastāvīgi meklē veidus, kā padarīt sevi jaunāku. Hygetropin HGH var palīdzēt cilvēkam sasniegt šo mērķi.Lietojumprogrammas


· Zaudēt celulītu un grumbas


· Muskuļu iegūšana / tauku zaudēšana / svara zudums


· Seksuālās spējas, dziņas un prieka atgriešanās


· Mierīgs miegs (pat bezmiega slimniekiem)


· Uzlabots garastāvoklis un labsajūta


· Matu krāsas atjaunošana un augšana


· Vitalitātes, enerģijas, izturības atgriešanās


· Uzlabota atmiņa, modrība& koncentrēšanās


· Būtisks kaulu blīvuma pieaugums


· Uzlabota redze, holesterīna& asinsspiediens


· Ātrāka atveseļošanās pēc traumām


Saistītie produkti


Jintropin-0501

(10iu * 10vials) / komplekts

Min. Pasūtījuma daudzums

Kigtropin-0502

(10iu * 10vials) / komplekts

100iu no viena komplekta

Taitropin-0503

(10iu * 10vials) / komplekts

100iu no viena komplekta

Higropetrīns-0504

(10iu * 10vials) / komplekts

100iu no viena komplekta

Higgetropīns-0505

(10iu * 10vials) / komplekts

100iu no viena komplekta

Riptropīns -0506

(10iu * 10vials) / komplekts

100iu no viena komplekta

Rentropins -0507

(10iu * 10vials) / komplekts

100iu no viena komplekta

Ansomone-0508

(10iu * 10vials) / komplekts

100iu no viena komplekta

HGH (zaļa, dzeltena, melna, sarkana, brūna, zila virsotne) -0509

(10iu * 10vials) / komplekts

100iu no viena komplektaFitnesa padomi ~~

Pagājušajā reizē, kad mēs ieviesām aerobos vingrinājumus un anaerobos vingrinājumus, es uzskatu, ka ikvienam ir dziļāka izpratne par aerobajiem vingrinājumiem un anaerobajiem vingrinājumiem, šodien ļaujiet'

Meklēšanas tīkls atklās, ka ir daudz vietu, kur pusstundu var panākt tauku sadedzināšanu, taču tiek arī norādīts, ka tas ir nepareizs apgalvojums. Amerikas Sporta asociācija veica pētījumu, kurā subjekta' roka tika implantēta detektorā. Pēc fiziskās slodzes sākuma glikozes līmenis asinīs tika patērēts pirmās minūtes sākumā. Pēc 10 minūšu vingrinājumiem tika pievienota asins plūsma taukaudos, norādot, ka tauki sāka dedzināt un tauki bija asinis. Plūsma sasniedza augstāko līmeni 30 minūšu laikā. Pat ja vingrinājums tiek pārtraukts, augstākā taukaudu asinsrites koncentrācija var turpināties 6 stundas.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai aerobos vingrinājumos sāktu lietot taukus?


Aerobika parasti nav tik ilga, daudzi cilvēki beidzas apmēram pēc 20 minūtēm, nevis laiks, lai veiktu aerobos vingrinājumus, pievērsiet vairāk uzmanības aerobā procesa stāvoklim! Skrienot es jūtos ļoti ērti. Skriešu vēl nedaudz. Ja manas sāpes vēderā vai kājas ir neērti, es nekavējoties samazināšu ātrumu, pēc tam apstājos. Tādēļ es nevaru ievainot savu ķermeni. Turklāt mēs tiekamies pēc sevis. veselība.

Svarīgs faktors ir arī fiziskā slodze. Vingrojiet svara zudumu, lai veicinātu enerģijas patēriņu. Tajā pašā laikā vingrinājumiem enerģijas patēriņa intensitāte noteikti ir daudz mazāka nekā intensitāte, tāpēc svara zaudēšanas efekts ir acīmredzamāks.

Neapšaubāmi ir ļoti stulbi paļauties uz diētu un daudz aerobikas, lai zaudētu svaru. Ir arī ļoti viegli sastapties ar sastrēgumiem. Vienkāršākā un nepieklājīgākā metode ir aerobā un anaerobā intermitējoša apmācība. Tāpat kā HIIT apmācības metode ir labs tauku samazināšanas veids. Teorētiski anaerobs veicina vielmaiņu, aerobika stresa ķermenī, palielina apetīti un veicina tauku rezerves. Abu kombinācija ir visefektīvākā tauku samazināšanas metode. Kopumā tauku zaudēšana nenozīmē aerobos treniņus bez smadzenēm. Plus anaerobie treniņi ne tikai uzlabo tauku samazināšanas efektivitāti, bet arī palīdz veidot ķermeni. Kad tauki būs pazemināti, jūs atradīsit labu muskuļus.

Cik ilgs laiks nepieciešams, lai aerobos vingrinājumos sāktu lietot taukus? Draugiem, kuri vēlas zaudēt taukus, nav jāuztraucas par to, vai viņu vingrinājumu laiks sasniedz 30 minūtes, un mēģiniet darīt visu iespējamo. Kamēr esat gatavs atvērt kājas, jūs sadedzināsiet taukus un soli pa solim lēnām uzlabosiet aerobikas laiku. Don' nedomājiet par to, cik minūtes un minūtes to visu darīt vienlaikus, tāpat kā zināšanu uzkrāšana, tā ir mazliet ielādēta.Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkaste: sales@rongxinbio.com

Skype: sales@rongxinbio.com

Whatsapp: +86-18729210590Hot Tags: hygetropin hgh 100iu / kit, Ķīna, rūpnīca, vairumtirdzniecība, augstas kvalitātes, pirkt, somatropīns, karsta pārdošana, pārdošanai

Izmeklēšana

You Might Also Like