Kigtropin 10iu

Kigtropin 10iu

Nosaukums: Kigtropin 10iu
Specifikācija: 10iu / flakons, 10 flakoni / komplekts
Minimālais pasūtījuma daudzums: 100iu
Izgatavots no: Rongxinbio
E-pasts: sales@rongxinbio.com
Tērzēšana tūlīt

Produkta detaļas

Kigtropin 10iu

Kas ir kigtropin 10iu?

Kigtropin HGH ir cilvēka augšanas hormons, un Kigtropin var uzlabot, tāpēc kigtropīns ir ļoti populārs, īpaši kultūristiem vai sportistiem.

Kigtropin HGH kalpošanas laiks: KIGTROPIN HGH uzreiz neizraisa rezultātus. Rezultātu aplūkošana var ilgt 2 līdz 3 mēnešus.

kigtropīna cena
100IU kigtropīna RAKSTUROJUMI:


Izskats: balts liofilizēts pulveris.


[specifikācija]

10 SV / 3,7 mg / 1,0 ml / flakons 10 flakoni / komplekts (100 SV)

[Deva un ievadīšana]

Pirms ievadīšanas liofilizētajam pulverim tika pievienots sterils 1 ml ūdens flakons, lai lēnām atjaunotu cilvēka augšanas hormona flakonu gar sienu. Viegli sakratiet to, lai pulveris pilnībā izšķīst, lai iegūtu dzidru šķīdumu. Neskariet vardarbīgi.

Pretnovecošanās, vispārējās veselības un ārstēšanas, kā arī tauku mobilizācijas ārstēšanai lielākajai daļai pietiek ar devu 3-5 SV dienā. 5 līdz 10 SV tiek uzskatītas par devām tiem, kas sasnieguši pusmūžu un pārsniedz pilnu aizvietojošo devu.

Lai sasniegtu liesu muskulatūru un būtiski uzlabotu ķermeņa sastāvu, nepieciešama dienas deva 4–8 SV. Lielākā daļa cilvēku izmantos dienas devu 5-10 SV, kas ir ļoti labi. Šajā sakarā nopietni tiks apsvērts lielākais ieguvums, paaugstināts testosterons, insulīns un zemas T3 devas. Plašāk par šo salīdzināšanas cikla rokasgrāmatu mūsu HGH / insulīnā / IGF.

Ieteicamā injekcijas deva ir 0,1–0,15 SV / kg dienā, savukārt injekcijas un injekcijas vieta bieži jāmaina pirms gulētiešanas katru dienu, lai novērstu tauku atrofiju uz vietas, vai arī kā ieteicis ārsts.


Piegāde un serviss:

1. Mēs nosūtīsim 3 dienu laikā pēc maksājuma saņemšanas. Un norādiet loģistikas numuru. Mums ir profesionāls pēcpārdošanas serviss, kas nodrošina jums izsekošanas informāciju. Ja jums ir kādi jautājumi, sazinieties ar mums.

2. Pārvadāšanas metodēs ietilpst EMS, DHL, UPS, TNT vai FEDEX. Mēs izlemsim, kuru kurjeru izvēlēties, atkarīgs no dažādām valstīm. Lai atrastu labāko veidu, kā piegādāt preces jums. Dažādām valstīm jāizvēlas dažādas loģistikas metodes, mēs pirms piegādes mēs ar jums sazināsimies.

3. Kā parasti, nosūtīšanas laiks ir apmēram 4-10dienas. Ja preces tiek pazaudētas vai netiek saņemtas citu iemeslu dēļ, lūdzu, nekavējoties sazinieties ar mani.


Pārdošanā kigtropin hgh


Kigtropin hgh COA:


HGH COAIzmeklēšana