Vai jūs zināt Testosterona Enanthate attīstību?

- Jun 15, 2017-

Vai jūs zināt Testosterona Enanthate attīstību?

Testosterona enanthāts ir viens no vecākajiem un, iespējams, visbiežāk izmantoto anabolisko steroīdu visu laiku. Testosterona enanthāts ir lēnas darbības hormona testosterona izdalīšanās forma, un tā būtu pirmā lielā / garā testosterona estera forma. Pats sintētiskais testosterons tiks izstrādāts pagājušā gadsimta 30. gados. Pirmajās ražotajās testosterona partijās nebūtu pievienots esteris (testosterona suspensija), un lieki teikt, ka tās būtu ātras darbības un prasa ļoti biežas injekcijas. 1937. gadā pirmais esteru kontrolētais testosterons nonāks tirgū, pateicoties Schering un viņu jaunajam testosterona propionāta produktam. Tas ļautu vairāk kontrolēt hormonu testosteronu, pielāgojot tā izdalīšanās laiku. Tomēr 1950. gadu sākumā Enanthātā lielāks esteris tiks piesaistīts pārējiem, tādējādi citi dominē testosterona formā medicīnas jomā, un Testosterona kipionāts dažus gadus vēlāk pievienosies N. Testosterona enanthāta un testosterona cypionate atšķirība lielākoties nav nozīmīga.

Testosterona enanthāts ir viens no visbiežāk izmantotajiem testosteroniem zema testosterona ārstēšanai. Tas ir ļoti populārs arī izpildījuma tikšanās aprindās. Šis ir viens no pieejamākajiem androgēnu steroīdiem tirgū, tas ir ļoti universāls, to labi panes vairums pieaugušo vīriešu, un tā piegāde notiek caur jumtu.

Testosterons ir androgēnu steroīds, kas ir lieliski piemērots visiem lietošanas līmeņiem. Tas ir ideāls androgēnu steroīds pirmo reizi steroīdu lietotājam, un tas būs vienlīdz efektīvs indivīdam ar daudz laika pavadot seglu. Tam būs iespējamās blakusparādības, taču mēs arī atradīsim, ka tās ir ļoti viegli kontrolēt. Ja tas ir pārsteidzoši, tā tam patiešām nevajadzētu būt. Galu galā, kaut arī sintētiskais tas ir vienkārši testosterons, hormons, pie kura cilvēka ķermenis ir pieradis, bet kurš ir būtisks mūsu veselībai un esamībai.

12.jpg

图片11.png

Ja jūs interesē testosterona enanthāts, mūsu uzņēmums ( Rongxin Bio-Tech Co, Ltd (HK ) var jums piedāvāt augstas kvalitātes, augstas tīrības, rūpnīcas cenas testosterona enanthātu. Ja jums ir nepieciešams, lūdzu, mums.

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944