Vai jūs zināt, ka piemērotība padara jūs jaunāku?

- Oct 16, 2017-

Jaunākajā Amerikas Savienoto Valstu numurā, žurnālā "Neurology", tika publicēts raksts, ka kustība ir ne tikai piemērotība arī smadzenēm, vecāka gadagājuma cilvēki bieži nodarbojas ar skriešanu, aerobiku un citiem augstas intensitātes vingrinājumiem var aizkavēt smadzeņu novecošanos.

Maiami universitātes pētnieki izpētīja 866 pieaugušo, sākot no 71 gada vecuma, fiziskās sagatavotības ieradumus, pēc tam tos sadalīja divās grupās - pirmajā grupā ar zemu intensitātes vingrinājumu grupu, kas parasti neveic vingrošanu vai tikai jogu, pastaigas un citas nelielas kustības, otrā grupa Stingrai vingrojumu grupai, kas bieži nodarbojas ar skriešanu, tenisa spēlēšanu, aerobiku un citiem nedaudz enerģiskiem vingrinājumiem.

44724-12020Q1045597.jpg

Pētnieki pārbaudīja brīvprātīgā atmiņu, domāšanas spējas un piecus gadus vēlāk pārbaudīja vēlreiz. Rezultāti parādīja, ka brīvprātīgie, kuriem bija pirmie testa rezultāti, daudz ātrāk varēja pasliktināt zemas intensitātes vingrinājumu grupas atmiņu un domāšanas spējas nekā spraiga vingrinājumu grupa, kas ir ekvivalents 10 gadiem. Vēl svarīgāk ir tas, ka pētnieki ņēma vērā smēķēšanu, lieko svaru un citus faktorus, kas ietekmē smadzeņu veselību, rezultāti joprojām ir noteikti.

Klintons Wright teica: "Mūsu atklājumi liecina, ka augstas intensitātes vingrinājumi var palīdzēt gados vecākiem cilvēkiem aizkavēt smadzeņu novecošanos.

W020120418332940425726.jpg

Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes steroīdu produktiem, ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.

Vasarā Sustanon 250 , Trenbolone Enanthate , Oxymetholone (anadrol) prasības ir vairāk nekā parasti.

Ja jums ir nepieciešams jintropin hgh , kigtropin hgh , hygetropin hgh vai citas markas hgh, laipni lūdzam manā uzņēmumā.

Trenbolone Enanthate.jpg

Oxandrolone(anavar).jpg

Jintropin hgh.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944