Vai jūs zināt Melanotāna II vēsturi?

- Jun 19, 2017-

Vai jūs zināt Melanotāna II vēsturi?

Melanotan II pirmo reizi tika sintezēts Arizonas universitātē. Tur veiktie pētījumi zināja, ka onk no labākajiem aizsardzības līdzekļiem pret ādas vēzi ir ādā aktivizēts melanīns, dzeltenbrūns. Viņi izvirzīja hipotēzi, ka efektīvs veids, kā samazināt ādas vēža līmeni cilvēkiem, ir pamudināt ķermeņa dabisko pigmentāro sistēmu radīt aizsargājošu iedegumu pirms UV starojuma iedarbības. Organisma dabiskais hormons MSH izraisa melanoģenēzi, procesu, kurā ādas pigmenta šūnas (melanocīti) ražo ādas pigmentu (melanīnu). Viņi pārbaudīja, vai šī endogēnā hormona tieša ievadīšana ķermenī varētu būt efektīva metode, lai izraisītu sauļošanos bez saules. Viņi atklāja, ka, lai arī tas šķita iedarbīgs, dabiskajam MSH organismā bija pārāk īss pussabrukšanas periods, lai tas būtu praktiski piemērots kā terapeitisks medikaments. Tāpēc viņi nolēma atrast iedarbīgāku un stabilāku alternatīvu, kas būtu praktiskāka.

Pēc simtu molekulu sintezēšanas un skrīninga, pētnieki Viktora J. Hrubija un Maka E. Hadlija vadībā atrada peptīdu [Nle4, D-Phe7] MSH, kas bija aptuveni 1000 reizes spēcīgāks nekā dabiskais MSH. Viņi šo jauno peptīdu molekulu sauca par "Melanotan" (vēlāk Melanotan-1 , tagad pazīstams kā afamelanotīds). Pēc tam viņi izstrādāja vēl vienu analogu, Ac-Nle-ciklo [Asp-His-D-Phe-Arg-Trp-Lys] -NH2), ko viņi sauca par "Melanotan" sauļošanās injekcijām. Zinātnieki cerēja izmantot šos peptīdus, lai apkarotu melanomu, stimulējot ķermeņa dabisko pigmentācijas mehānismu, lai izveidotu iedegumu, vispirms nepiesakoties kaitīgam UV starojuma līmenim. Viņi, savukārt, izvirzīja hipotēzi, varētu samazināt ādas bojājumu iespējamību, kas galu galā var izraisīt ādas vēzi.

Pirmajā I fāzes klīniskajā pētījumā, ko 1996. gadā uzsāka Medacine koledžas Farmakoloģijas departamenta Arizonas Universitātes Tizkonā, Arizonas štatā trīs vīriešiem, tika ziņots, ka " Melanotan " miecēšanas injekcijām ir miecēšanas aktivitāte cilvēkiem, katru otro dienu dodot tikai 5 mazas devas. ar zemādas injekcijas palīdzību. "Ziņotās blakusparādības bija viegla nelabums un" stiepšanās un žņaugšanas komplekss ", kas korelēja ar spontānu dzimumlocekļa erekciju.

Arizonas Universitātes Medacinas koledžas Farmakoloģijas nodaļa 1998. gadā publicēja 10 vīriešus, kuri cieta no psihogēnas erektilās disfunkcijas. Viņu pētījumā secināja, ka " Melanotan " sauļošanās injekcijas ir spēcīgs erekcijas ierosinātājs vīriešiem ar pyshogēnas erektilās darbības traucējumiem un tai ir novēršamas blakusparādības devā 0,025 mg / kg.

2000. gadā publicētajā klīniskajā pētījumā, kurā piedalījās 20 vīrieši ar psihogēnām un organiskām erektilām disfunkcijām, kas tika veikts Arizonas Universitātes Medacinas koledžas uroloģijas nodaļā, tika secināts, ka " Melanotan II sauļošanās injekcijas ir spēcīgs dzimumlocekļa erekcijas ierosinātājs vīriešiem ar erekcijas disfunkciju.

11_副本.jpg

Ja esat apmierināts ar mūsu rūpnīcas cenu melanotan 2 mt ii peptīdu veselīga cilvēka augšanas hormons, kas injicējams kultūrismam ar augstu tīrības pakāpi virs 98% 10 mg / flakonā, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Nākot ar augstu kvalitāti, pārdošanā esošajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt labākajai izvēlei. Lūdzu, variet brīvi pirkt vai vairumtirdzniecības produktus no mums iegādāties vairumtirdzniecībā.

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944