Vai jums nesen ir nepieciešams steroīdu pulveris?

- Oct 09, 2017-

Svarīgs paziņojums: Valsts svētku brīvdienu beigas, 9. oktobris, lai atgrieztos normālā piegādē.

Steroīdi ir plaši izplatīti lielas klases ciklopentilētu polihidrogenētu fenantrēna atvasinājumu biosfērā. Tajā ietilpst holesterīns, spurekļa sterīni, sitosterīns, stigmasterols, ergosterols, žultsskābes un žults spirti.

Hormonu formā ietilpst adrenokortikotropais hormons, androgēns, estrogēns, kukaiņu ekdizons, sirds glikozīdi un saponīni un krupja inde utt.

Turklāt ir arī sintētiski steroīdi, piemēram, pretiekaisuma līdzekļi (hidrogenēts prednizons, deksametazons), steroīdu zāles, kas veicina olbaltumvielu sintēzi, un perorālie kontracepcijas līdzekļi.

Steroīdu savienojumi nesatur saistītās taukskābes un ir neziepjoti lipīdi. Šie savienojumi ir izoprenoīdi, un tos iegūst triterpēna ciklizācijas un molekulārās iekšējās rekombinācijas un ķīmiskās modifikācijas rezultātā.

Trenbolone Enanthate.jpg

Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes steroīdu produktiem, ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.

Kad esat fitnesa stāvoklī , testosterona Enanthate Sustanon 250 , Trenbolone Enanthate , Oxymetholone (anadrol) prasības ir vairāk nekā parastas .

Ja jums ir nepieciešams jintropin hgh , kigtropin hgh , hygetropin hgh vai citas markas hgh, laipni lūdzam manā uzņēmumā.

testosterone Enanthate 1_副本.jpg

ghrp-6.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944