Vai jums ir nepieciešams testosterona Enanthate, lai izveidotu muskuļus?

- Mar 18, 2019-

Muskuļu veidošana ir līdzīga kaudzei, un, ja vēlaties augstu kaudzi, jums nepieciešams vairāk smilšu, lai palielinātu kaudzes platumu (kaudzes platums, iespējams, palielinās ātrāk nekā augstums)


Kā iesācējs, tikai pievienojot lielāku svaru, ir pietiekami daudz, lai smiltis sakristu līdz noteiktam augstumam. Bet, kad jūs arvien vairāk progresēsiet, jums ir nepieciešams vairāk smilšu, lai palīdzētu jums sakopt augstumus. Smilšu daudzums šeit attiecas uz kopējo apmācību,


Apmācība ir vissvarīgākais muskuļu hipertrofijas faktors, jums ir nepieciešama pietiekama apmācība, lai palīdzētu jums stimulēt muskuļus, ļaut tam remontēt un pēc tam augt!


Ja jūsu mērķis ir palielināt muskuļus, nepievērsiet uzmanību tam, ka paceliet smagāku stenda presi, ne tikai koncentrējieties uz 1RM un 3RM ierakstiem, tad jums ir nepieciešams pāriet uz lielāku svara ierakstu skaitu!


Hong Kong Rongxin Biotech Co., Ltd.     sniegtu jums augstas kvalitātes, augstas tīrības steroīdu produktus, ātru piegādi un labākos pakalpojumus.

Kad esat fitnesa spējas, jūs pieprasāt   Testosterons Enanthate   Sustanon 250 , Trenbolona Enanthate , Oxymetholone (anadrol) ir vairāk nekā parasti.

29


Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298