Drostanolone propionāts ir fitnesa sportistu mīļākais

- May 22, 2019-

Masteron ir injicējams preparāts, kas satur steroīdu drostanolone propionātu . Drostanolons ir dihidrotestosterona atvasinājums, īpaši 2alpha-metildihidrotestosterons.

Tā rezultātā šī steroīda struktūra ir mērena anaboliska / spēcīga androgēna struktūra, kas nav aromatizējusies pret estrogēnu. Tāpēc ūdens aizture un ginekomastija neiedarbojas ar šo narkotiku. Masteron faktiski var izpausties pret estrogēnu darbību organismā, konkurējot ar citiem substrātiem, lai tie saistītos ar aromatāzi. Tas samazinātu pārējo steroīdu, Masteron, darbību tāpat kā mutvārdu steroīdu Proviron.

Bodybuilders ir spēcīgs, piemēram, nav aromatizing androgēnu, un atrast Masteron ļoti noderīga griešanas posmā. To parasti izmanto vairākas nedēļas pirms sacensībām, cenšoties izcelt muskuļu blīvuma un cietības izskatu. Kamēr ķermeņa tauku saturs ir pietiekami zems, Masteron vajadzētu strādāt ļoti labi.

Ja viss atbilst tam, kā vajadzētu, lietotājs var panākt, ka "ripped" izskatās tik populārs profesionālai kultūrai. Androgēna iedarbība var būt izšķiroša arī šajā laikā, kad kaloriju patēriņš krasi samazinās. Lietotājam tiek pievienots "kick" vai "drive", lai izspiestu šausmīgos treniņus, kas ved līdz izstādei.

Drostanolone Propionate

Hong Kong Rongxin Biotech Co., Ltd.   nodrošinātu augstu kvalitāti, augstu tīrību

  drostanolone propionāts Ātrās piegādes un labākie pakalpojumi.


QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298