Fluoksimesterons 5 mg

- Apr 11, 2018-

Fluoksimesterons 5 mg

Katras tabletes sastāvs: Fluoxymesterone 5 mg

Prezentācija: tumši zilas 5 mg tabletes, 50 tablešu pudele vai atkārtoti noslēdzams folijas maisiņš
Uzglabāšana: Sargāt no bērniem; sargāt no gaismas; uzglabāt vēsā, sausā vietā; neatdzesēt

Fluoxymesterone.jpg

Produkta apraksts:

Šis savienojums uzrāda ārkārtīgi spēcīgas androgēnas īpašības. Turklāt fluoksimeterona struktūra neļaus tam pārveidoties par estrogēnu. Tāpēc ūdens aizture un ginekomastija šo vielu neuztrauc. Jāgaida spēcīgas androgēnas blakusparādības.

Agresija var kļūt ļoti izteikta arī ar šīm zālēm. Šo efektu bieži vēlas lietotāji, kuri vēlas to “izmantot”, lai palielinātu treniņu vai sacensību intensitāti. Skaidrs, ka fluoksi-5 ir spēcīgs androgēns.

Lai arī Halotes šķiet androgēnākas nekā testosterons , anaboliskā iedarbība tajā ir neliela. Tas padara to par lielisku izturības medikamentu, taču maz izmantojams nopietnas muskuļu masas iegūšanai. Galvenā ietekme, ko novēro, lietojot Halotes, ir grūtāks, blīvāks muskuļiem, bez ievērojama izmēra palielināšanās. tāpēc tas ir ļoti noderīgs atlētiem tādos sporta veidos kā ierobežots svars, piemēram, cīkstēšanās, spēka pacelšana un bokss. Katrā ciklā iegūtā izturība netiks pavadīta ar lielu svara pieaugumu, kas lielākajai daļai konkurentu ļaus palikt noteiktā svara diapazonā.

Halotes ir arī lielisks medikaments kultūrisma sacensību sagatavošanai. Kad konkurentam ir pieņemami zems ķermeņa tauku procents, spēcīgais androgēnu līmenis (ja nav pārmērīga estrogēna līmeņa) var izraisīt ārkārtīgi smagu un noteiktu (“sarautu”) skatienu uz muskuļiem. Androgēnu / estrogēnu attiecības maiņa, šķiet, rada arī tādu stāvokli, kurā ķermenis var būt vairāk noskaņots sadedzināt lieko tauku daudzumu, lai novērstu jaunu tauku uzkrāšanos.

flytost.jpg

Ja jums nepieciešams Fluoxymesterone 5mg , lūdzu, sazinieties ar mani.

QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkastīte : sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944