Kā jums ir kultūrisma muskuļi?

- Jun 09, 2017-

Kā jums ir kultūrisma muskuļi?

1, muskuļu augšanas anatomiskais pamats

Muskuļa biezums nosaka universitātes muskuļu spēku, lai izmērītu muskuļu attīstības pakāpi, ir muskuļa fizioloģiskais šķērsgriezums. Citiem vārdiem sakot, muskuļu šķiedru skaits muskuļos un resnās zarnās, muskuļu fizioloģiskais šķērsgriezums, muskuļi tiks attīstītāki. Iegūto faktoru ietekmes muskuļa fizioloģiskais šķērsgriezums ir liels.

Muskuļus galvenokārt veido muskuļu šķiedras. Stiepšanās treniņš ir padarīt muskuļu šķiedras biezākas, palielinātas, palielināts muskuļa fizioloģiskais šķērsgriezums, jo treniņš var stimulēt muskuļu šķiedras, tādējādi olbaltumvielu sintēze jaudīgākā vielmaiņā, kas muskuļu šķiedru augšanai nodrošina materiāla garantiju.

2, muskuļu augšanas fizioloģiskais pamats

Muskuļu augšana jāpaļaujas uz ilgstoši uzkrātu smagu apmācību. Muskuļu treniņš ķermenī, kad šūnu organizācija patērēja daudz enerģijas vielu, šīs enerģijas vielas tikai pēc treniņa caur atpūtu un pievienojamām barības vielām, lai barības vielu metabolisms nekā katabolisms, kuru var pakāpeniski atjaunot. Atveseļošanās noteiktā laika posmā būs vairāk nekā sākotnējā līmenī, ir bijusi tā dēvētā "pārmērīga atgūšana". Prakse un pētījumi pierāda, ka nākamais treniņš pārmērīgas atveseļošanās posmā dod vislabāko rezultātu.

Patērētās enerģijas daudzums un atjaunošanās ātrums ir cieši saistīti ar muskuļu aktivitātes intensitāti. Noteiktā diapazonā, jo lielāks muskuļu aktivitātes apjoms, jo intensīvāks ir patēriņa process, pārmērīga atjaunošanās būs acīmredzamāka.

Tā saucamais "noteiktā diapazonā" nozīmē, ka vingrinājumu apjoms nedrīkst būt pārāk liels, vai arī pārmērīgu enerģijas patēriņu nav viegli atgūt. Ja tas ir pārāk liels, tas izraisīs pārmērīgu apmācību, un pat būs traumas. Tikai apgūt un izmantot pārmērīgas atveseļošanās likumu, ievērot pakāpeniskas un sakārtotas principus, lai muskuļi vienmērīgi augtu.

3, bioķīmiskās bāzes muskuļu augšana

Cilvēki, kuri regulāri vingro, salīdzinot ar parastajiem cilvēkiem, muskuļu enerģijas vielas adenozīna trifosfāts un kreatīna fosfāts vairāk asinsvadiem būs bagātīgāki, izturība pret skābēm un anaerobās glikolīzes spējas spēcīgākas. Jo augstāks ir viņu apmācības līmenis, jo vairāk enerģijas rezervju, jo spēcīgāka spēja vingrot, jaundzimušo kapilāru muskuļi būs vairāk. Palielināts kapilāru tilpums var palielināt asins plūsmu muskuļos, un metabolisma palielināšanās palielina arī muskuļu apjomu. Tātad, ah ievērojiet tikai ilgstošas ​​kustības, lai stiprinātu materiāla metabolismu muskuļos, tādējādi palielinot muskuļu enerģijas rezerves, lai palielinātu muskuļu šķiedru sabiezējumu, palielinātu muskuļu bloku.

t0122d5f92ea71c0321.jpg

Ja, pamatojoties uz iepriekšminēto, nav nekādas ietekmes vai jūs tiecaties pēc augstākas, mēs iesakām lietot dažas papildu zāles, piemēram, steroīdus, testosteronu, hgh un tā tālāk. Viņi var padarīt jūs ātrāku, lai sasniegtu savu mērķi. Ja jums ir nepieciešams, lūdzu, mums.


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944