Kā aerobika zaudē svaru?

- Jul 28, 2017-

Tradicionāli daudz cilvēku runā par aerobikas vingrinājumiem, kas nozīmē ilgtermiņa skriešanu, tālsatiksmes skriešanu, mainīga ātruma skriešanu, dažādu slīpuma skrējienu. Bet tas nav labākais veids. Saskaņā ar Tampas Universitātes pētījumu jūsu ķermenis apzinās, kā jūs veicat aerobikas vingrinājumus, un sākumā jūsu aerobikas vingrinājumi patiešām var sadedzināt daudz kaloriju. Bet jūs veicat aerobikas vingrinājumu laiku un vietu, pat veidu (skrienot) gandrīz vienādu, tad jūsu ķermenis drīz adaptēsies šāda veida aerobikas treniņiem.

44724-12020Q1045597.jpg44724-12020Q1045597.jpg

Lai sasniegtu celulīta rezultātu, jums ir jāiziet vairāk dažādu aerobikas vingrinājumu, nevis tikai jāpaliek skriešanā.

Labākais svara zaudēšanas aerobikas veids:

Ja jūs interesē aerobikas vingrinājumi, varat atsaukties uz vairākām īpašā aerobikas apmācības kursa versijām, kuras būs paredzētas dažādiem aerobikas vingrinājumiem, lai sasniegtu labus rezultātus, nevis tikai skriešanu. Vai arī jūs varat vadīt bezmaksas vingrošanu ar aerobikas inventāru, aerobikas nodarbības, lai piedalītos sporta zālē, kā arī dinamiskos riteņbraukšanas vingrinājumus. Vairāk aerobikas var padarīt sportu brīvā dabā, futbolu, basketbolu, badmintonu un tā tālāk.

Daudzas reizes cilvēki ir neaizsargāti pret aerobo vingrinājumu, pastāvīgai augstas frekvences ietekmei būs patoloģiskas sāpes ceļgalā un aizmugurē. Tāpēc mēs vienmēr esam ieteikuši stiprināt šo spēka zonu. Lai izdarītu labāk, varat veikt augstas frekvences aerobikas vingrinājumus.

145437154035082872.JPEG

Hong Kong Rongxin Bio-tech Co., Ltd. Lai nodrošinātu jūs ar tauku samazināšanas līdzekļiem, piemēram, steroīdiem, testosteronu, hgh, klenbuterolu, DNP (2,4-dinitrofeno), Sibutramīnu utt. Viņi var padarīt jūs ātrāku, lai sasniegtu savu mērķi. Ja jums ir nepieciešams, lūdzu, sazinieties ar mums.

18_副本.jpg

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944