Kā veselība?

- Apr 12, 2017-

Kā veselība?


Pašreizējā sporta piemērotība kļūst par vienu no lielākajai daļai cilvēku, kas mīl sportu. Mēs esam fitnesa procesā, kas neizbēgami notiek ar nelaimes gadījumiem vai zaudējumiem, sporta vingrinājumi, sports ir slikts, tas sabojās ķermeni. Izpratne par sporta piemērotību ir maz vesela saprāta, var palīdzēt labāk pasargāt sevi no kustības!

Enerģiska vingrošana un pēc vingrošanas mēs nedzeram daudz ūdens

Veicot intensīvas fiziskās aktivitātes, sāls saturs ķermenī ar sviedru izglītojošu ķermeni ārpusē, tad daudz ūdens samazinās asiņu osmotisko spiedienu, ūdens un sāls līdzsvara iznīcināšanu organismā, kas ietekmē cilvēka ķermeņa normālo fizioloģisko darbību, muskuļu krampji rodas pat.Turklāt daudz ūdens var izraisīt kuņģa skābes koncentrācijas samazināšanos, ietekmēt gremošanu.

Kurā laikā ir labākais laiks vingrot?

Pētījumi rāda, ka pēc pulksten 14:00 cilvēka ķermeņa funkcija sāka celties un augstākais bija labākais pēcpusdienā cilvēka ķermeņa otrajā pusē - pulksten 16:00 līdz 18:00, bet pēcpusdienā, bet, lielāko daļu laika un enerģijas nav viegli koncentrēt uz šo laika posmu. Turklāt atbilstošs vingrinājums var arī sākt jūsu dienu no rīta vielmaiņā un padarīt to noturīgu līmeni vairāku stundu laikā.

t0122d5f92ea71c0321.jpg

Kontaktinformācija

E-pasts: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944