Kā ir pareiza piemērotība?

- Apr 10, 2017-

Kā ir pareiza piemērotība?

Iesildīties 1, 15 minūtes

Sāciet ar vieglu, ērtu pārvietošanos, ne pārāk ātri palieliniet izturību, ļaujiet ķermenim nedaudz svīst. Lai mazinātu locītavu iedarbību, aptaukošanās cilvēki var izvēlēties velosipēdu, elipsveida mašīnu un citu aprīkojumu, lai sasildītos.

2, ņemiet vērā, ka pirms kustības locītavu savelk

Stiepšanās pirms vingrinājuma mērķis ir samazināt muskuļa viskozitāti, palielināt asins plūsmu muskuļos, uzlabot sportisko sniegumu un samazināt sporta traumu rašanos.Pleca locītavas rotācija, savelkot jostasvietu un ceļgalu, plaukstas locītavu, potīti , ļaujiet ķermenim sasniegt uzbudinājuma līmeni.

3, 60 minūtes mācību priekšmeta

Plaušu funkcija (skriešana, lekt), muskuļu izturība, stienis, hanteles, aerobikas vingrinājumi (skriešana), anaerobie vingrinājumi (svars), līdzsvars (līdzsvars) atbilstoši indivīda fiziskajam stāvoklim, lai pielāgotu fokusu.Vispārējā sagatavotība vispirms var būt 20 ~ 45 minūtes. spēka vingrinājumi, pēc tam līdz 20 ~ 45 minūšu aerobo treniņam, kontrolējiet kopējo fitnesa laiku aptuveni 1 stundas laikā.

4, neignorējiet relaksācijas vingrinājumus

Dodiet priekšroku stiepšanai.Metode ir statiska stiepšanās, katru daļu var atkārtot 2 ~ 3 reizes, katru reizi, lai uzturētu 15 līdz 30 sekundes.Papildus, treniņa laikā esošajam aprīkojumam arī gribas muskuļus stiept līdz mērķim.

5, pēc treniņa nesteidzieties vannā

Nemazgājiet vannu pēc apmācības, atpūtieties, piemēram, vairs nesvīstiet, mazgājiet siltā ūdenī. Dzimumsauna ir visneaizsargātākās vietas, pēc intensīvas apmācības ir daudz asiņu muskuļiem, šajā laikā atkal ir sauna, iekšējie orgāni un smadzenes ir samērā nepietiekams skābekļa daudzums asinīs, tas ir viegli parādīties.

6, zinātniskā papildbarošana

Pēc vispārējā sporta veida ir jāpievieno neliela maltīte. Galveno produktu indeksam ir pievienots neliels daudzums olbaltumvielu, ogļhidrātu ar augstu cukura līmeni, minerālvielām utt. Lai palielinātu muskuļu vingrošanas pūli, apmēram trenažieru zālē dodieties ēst. Sieviešu kultūristi, un tiem vajadzētu būt piemērotiem arī svara samazināšanas karstumam. TESTA ENAN
6608801555724432488.jpg

Jebkuras prasības, sazinieties ar mums:

E-pasts: sall@rongxinbio.com