Cik ilgs laiks ir nepieciešams, lai iesildītos, lai fitnesa?

- Nov 21, 2017-

Iesildīšanās laiks dažādiem cilvēkiem un laika apstākļiem ir atšķirīgs.

Kopumā iesildīšanās nav pietiekama, jūs varat no diviem punktiem: "vai neliela svīšana (ķermeņa temperatūras paaugstināšanās, sirdsdarbības ātruma paaugstināšanās)" un "galvenā kustība izmantos muskuļus un locītavas ir pilnībā aktīvas".

Sākot ar iesildīšanos un beidzot ar “nelielu svīšanu”, visi nav vienādi, daži cilvēki drīz atvērsies, bet dažiem cilvēkiem jāpavada ilgāks laiks, iespējams, ar vecumu, fizisko, sporta biežumu, aktivitātēm, temperatūru ( istabas temperatūra) un tāpēc ir attiecības, nav tā saucamā [standarta] laika.

Izvēlētā pārvietošanās uz zemas intensitātes galveno tipu, galu galā ķermenim nav aktivitātes tiešā saskarē ar augstas intensitātes vingrinājumiem, ievērojami palielināsies ievainojumu risks, tāpēc parasti ieteicams veikt zemas intensitātes kustības. Jūs varat skriet, uzkāpt uz velosipēda, eliptisku mašīnu, laivu mašīnu un tā tālāk.

Ja vingrinājumu laiks ir ierobežots, bet sasilšana prasa ilgu laiku, varat mēģināt valkāt vairāk apģērba (pasīvā siltā veidā).

44724-12020Q1045597.jpg

Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes steroīdu produktiem, ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.

Kad esat fitnesa stāvoklī , testosterona Enanthate Sustanon 250 , Trenbolone Enanthate , Oxymetholone (anadrol) prasības ir vairāk nekā parastas .

Ja jums ir nepieciešams jintropin hgh , kigtropin hgh , hygetropin hgh vai citas markas hgh, laipni lūdzam manā uzņēmumā.

Trenbolone Enanthate_.jpg

Kigtropin.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944