Kā fitnesa zinātne?

- Oct 17, 2017-

Iesildīties 1, 15 minūtes

Sāciet ar vieglu, vieglu pārvietošanos, ne pārāk ātri palieliniet izturību, ļaujiet ķermenim nedaudz svīst. Lai mazinātu locītavu satricinājumus, aptaukošanās cilvēki var izvēlēties velosipēdu, elipsveida mašīnu un citu aprīkojumu, lai sasildītos.

145437154035082872.JPEG


2, ņemiet vērā, ka pirms kustības locītavu savelk

Izstiepšanās pirms fiziskās slodzes mērķis ir samazināt muskuļa viskozitāti, uzlabot asins plūsmu muskuļos, uzlabot sportisko sniegumu un samazināt sporta traumu rašanos. Pleca locītavas pagriešana, savelkot jostasvietu un ceļgalu, plaukstas locītavu, potīti ļauj ķermenim sasniegt uzbudinājuma līmeni .;

mrbj23.jpg

3, 60 minūtes mācību priekšmeta

Plaušu funkcija (skriešana, lekt), muskuļu izturība, stienis, hanteles, aerobikas vingrinājumi (skriešana), anaerobie vingrinājumi (svars), līdzsvars (līdzsvars) atbilstoši indivīda fiziskajam stāvoklim, lai pielāgotu fokusu.Vispārējā sagatavotība vispirms var būt 20 ~ 45 minūtes. spēka vingrinājumi, pēc tam līdz 20 ~ 45 minūšu aerobo treniņam, kontrolējiet kopējo fitnesa laiku aptuveni 1 stundas laikā

4, neignorējiet vingrinājumus

Dodiet priekšroku stiepšanai.Metode ir statiska stiepšanās, katru daļu var atkārtot 2 ~ 3 reizes, katru reizi, lai uzturētu 15 līdz 30 sekundes.Papildus, treniņa laikā esošajam aprīkojumam arī gribas muskuļus stiept līdz mērķim.

5, pēc treniņa nesteidzieties vannā

Nemazgājiet vannu pēc apmācības, atpūtieties, piemēram, vairs nesvīstiet, mazgājiet siltā ūdenī.Gemmu pirts ir visneaizsargātākās vietas, pēc intensīvas apmācības ir daudz asiņu muskuļiem, šajā laikā atkal ir sauna. iekšējie orgāni un smadzenes ir samērā nepietiekams skābekļa daudzums asinīs, tas ir viegli parādīties.

2015010815233623fd2.jpg

6, zinātniskā papildbarošana

Pēc vispārējā sporta veida jāpievieno neliela maltīte. Lielāko pievienoto olbaltumvielu, ogļhidrātu ar augstu cukura līmeni, minerālvielu utt. Indekss. Lai palielinātu muskuļu fiziskās sagatavotības pūli, apmēram trenažieru zālē ēdiet ēdienu. Sieviešu kultūristi, un tiem vajadzētu būt piemērotiem arī svara samazināšanas siltuma papildināšanai.

W020120418332940425726.jpg

Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes steroīdu produktiem, ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.

Vasarā Sustanon 250 , Trenbolone Enanthate , Oxymetholone (anadrol) prasības ir vairāk nekā parasti.

Ja jums ir nepieciešams jintropin hgh , kigtropin hgh , hygetropin hgh vai citas markas hgh, laipni lūdzam manā uzņēmumā.

oxymetholone.jpg

Jintropin hgh.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944