Kā ir attīstīta muskuļu un kultūrisma figūra?

- Mar 27, 2017-

Vai jūs apskaužat kultūrista figūru?

Testosterona Enanthate var apmierināt jūsu vajadzības.

1) .Testosterona enanthāts ir viens no populārākajiem testosterona veidiem, ko izraksta visur pasaulē. Testosterona Enanthate steroīdi ir ļoti koncentrētas hormonālo vielu formas, tāpēc tas var ļoti ātri paaugstināt testosterona līmeni organismā. Sportisti ņem eksogēnu testosteronu, lai palielinātu muskuļu spēku un izmēru. Rezultāti liecināja, ka iknedēļas hormonu injekcijas samazināja vidukļa izmēru un ķermeņa svaru. Uztura bagātinātāju lietošana arī uzlaboja vīriešu seksuālo sniegumu. Ārstēšana tika uzskatīta par drošu, jo biopsijas laikā ļaundabīgi audzēji netika novēroti
2) .Izmantojot Testosterona Enanthate ir ļoti efektīvs veids, kā palielināt testosterona hormonu ražošanu organismā. Turklāt tas ir izdevīgi arī sportistiem un ķermeņa celtniekiem, jo ​​viņi var ātri attīstīt muskuļu masu, lai spētu veikt maksimālu sniegumu.
3) .Testosterona enanthāts ir vispiemērotākais muskulatūras veidotājiem un sportistiem, kuri vēlas gūt labumu no zāļu uzlabošanas priekšrocībām bez smagām blakusparādībām.

initpintu_ 副本 .jpg

Kontaktinformācija:

E-pasts: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944