IGF-1 LR3---100mcg

- Mar 13, 2018-

IGF-1 LR3---100mcg

Sastāvs vienā flakonā: insulīns, piemēram, augšanas faktora 1 (IGF-1) 100mcg

Prezentācija: 100mcg/flakons, 10 flakoni kastītē ar zaļām fliptop vāciņiem

Uzglabāšana: glabājiet bērniem nepieejamā vietā; sargāt no gaismas; uzglabāt istabas temperatūrā; neatdzesēt un Nesasaldēt

IGF-1LR3.jpg

Produkta apraksts:

IGF-1LR3būtiska loma muskuļu reģenerācijā. IGF-1LR3 stimulē gan izplatīšanu un diferenciāciju cilmes šūnu autocrine-paracrine veidā, lai gan tas inducē diferenciāciju daudz lielāku grādu. IGF-1 LR3, kad injicē lokāli, palielina satelītu šūnu aktivitāte, muskuļu DNS, muskuļu proteīnu saturs, muskuļu svars un muskuļu šķērsgriezuma laukums. Par IGF-1 nozīme slēpjas faktā, ka visas tās šķietamo funkciju rīkoties, lai izraisītu muskuļu augšanu ar vai bez pārslodzes, lai gan tas tiešām spīd kā izaugsmes veicinātājs, ja to apvieno ar fizisku slodzi muskulī.

IGF-1LR3darbojas arī kā endokrīnās augšanas faktors, kam ir anaboliska iedarbība uz attāliem audiem, kad izdalās asinsritē aknās. IGF-1LR3 piemīt insulīna līdzīgu īpašumu inhibējot degradāciju, bet papildus var stimulēt olbaltumvielu sintēzi. Insulīnam līdzīgam blakusefekti, iespējams, ir saistīts ar signālceļu līdzību starp insulīnu un IGF-1LR3 pēc ligun saistīšanās pie receptoriem.

No IGF-I LR3to stimulēt olbaltumvielu sintēzi ir līdzīgs darbības HGH, kas tika parādīts atsevišķos pētījumos par brīvprātīgajiem, lai stimulētu proteīnu sintēzi, neietekmējot olbaltumvielu degradāciju. Lai gan bieži vien tiek uzskatīts, ka GH ietekme ir mediēta, izmantojot IGF-1LR3, tas nevar būt gadījums pilnībā. Pirmkārt, abu hormonu iedarbība ir atšķirīga, jo GH nemaina olbaltumvielu degradāciju. Otrkārt, HGH ietekme tiek novērota ar nelielu vai nekādu sistēmisku IGF-1LR3 koncentrāciju izmaiņas. Vecums saistīts muskuļu zudums ir novērsts ar GH injekcijas, tomēr tiek uzskatīts, ka tas ir paveikts, izmantojot IGF-1LR3.

QQ图片20170315140316.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste:sell@rongxinbio.com

Skype:sell@rongxinbio.com

Whatsapp:+ 86-18789401944