Palieliniet kopējo apmācību ----- palieliniet muskuļus

- Nov 23, 2017-

Muskuļu veidošana ir līdzīga pāļu veidošanai, un, ja vēlaties kaudzi augstu, kaudzes platuma palielināšanai ir nepieciešams vairāk smilšu (kaudzes platums, iespējams, palielināsies ātrāk nekā augstums)

146734350441600643.GIF

Kā iesācējs, pietiek tikai ar papildu svara pievienošanu, lai smiltis sakrautu noteiktā augstumā. Bet, progresējot arvien vairāk, jums ir nepieciešams vairāk smilšu, lai palīdzētu sakraut augstumus. Smilšu daudzums šeit attiecas uz kopējo apmācību,

Treniņš ir vissvarīgākais muskuļu hipertrofijas faktors, jums ir nepieciešams pietiekami daudz apmācības, lai palīdzētu jums stimulēt muskuļus, ļautu tiem atjaunoties un pēc tam augt!

Ja jūsu mērķis ir palielināt muskuļus, nekoncentrējieties uz smagāku stenda preses pacelšanu, nekoncentrējieties tikai uz 1RM un 3RM ierakstiem, jums ir jāiziet cauri lielākam svara rekordu skaitam!

injection.jpg

Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes steroīdu produktiem, ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.

Kad esat fitnesa stāvoklī , testosterona Enanthate Sustanon 250 , Trenbolone Enanthate , Oxymetholone (anadrol) prasības ir vairāk nekā parastas .

Ja jums ir nepieciešams jintropin hgh , kigtropin hgh , hygetropin hgh vai citas markas hgh, laipni lūdzam manā uzņēmumā.

Trenbolone Enanthate_.jpg

Kigtropin.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944