Jintropīna deva un blakusparādības.

- Jul 25, 2017-

Indikācijas: Jintropīnu lieto endogēna augšanas hormona deficīta, hroniskas nieru mazspējas un Tērnera sindroma gadījumā, ko izraisa lēna un smaga bērnu augšana

9.jpg

Apdegumu ārstēšana.

Devas: Pirms lēnām izliet 1 ml ūdens pudelē liofilizētajā rhGH, nedaudz sakratiet, lai tas viss izšķīst, nevis ar spēcīgu šoku. Bērnu augšanas veicināšanai izmantotā deva katram cilvēkam ir atšķirīga, ieteicamā deva ir 0,1 ~ 0,15 SV / kg ķermeņa svara dienā, 1. dienā, zemādas injekcija, ārstēšana no 3 mēnešiem līdz 3 gadiem vai atbilstoši norādījumiem. Smagu apdegumu ārstēšanai ieteicamā deva ir 0,2 ~ 0,4 SV / kg ķermeņa svara dienā, 1. dienā, zemādas injekcija, ārstēšana parasti ir apmēram 2 nedēļas.

Devas forma: liofilizēta pulvera injekcija

Nevēlamās reakcijas: augšanas hormons var izraisīt pārejošu hiperglikēmiju, parasti ar zāļu lietošanas laiku vai pēc apstāšanās atgriezties normālā stāvoklī. Klīniskajā izpētē ir apmēram 1% mazu bērnu ar mazu augumu, pārejošas reakcijas (sāpes, nejutīgums, pietūkums utt.) Injekcijas vietas kopējā daļā un fiziska šķidruma aizturi simptomus (perifēra edēma, locītavu sāpes vai muskuļu sāpes) ), šīs blakusparādības agrāk, bet saslimstība ar medikamentu lietošanas laiku samazinājās, kas reti ietekmē ikdienas aktivitātes. Cilvēka rekombinantā augšanas hormona ilgstoša injekcija nelielam skaitam pacientu, ko izraisa antivielu veidošanās, antivielu saistīšanās ir zema, nav precīzas klīniskas nozīmes. Tomēr, ja gaidāmo augšanas efektu nevar sasniegt, iespējams, ka tiek ražotas antivielas, antivielu saistošais spēks ir lielāks par 2 mg / L, tas var ietekmēt efektivitāti.

QQ图片20170413105720.jpg

Ja jūs interesē JINTROPIN, mūsu uzņēmums ( Rongxin Bio-Tech Co Ltd (HK) ) var jums piedāvāt augstas kvalitātes, augstas tīrības, rūpnīcas cenu JINTROPIN HGH. Ja jums ir nepieciešams, lūdzu, sazinieties ar mums.


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944