PEG-MGF var palielināt jūsu muskuļus.

- Nov 09, 2017-

PEG-MGF Noderīgs: Vietnes uzlabošanai un sistemātiskiem mērķiem, palielinot liesās muskulatūras un tauku zudumu

Palielina muskuļu augšanas ātrumu no treniņa; esošo muskuļu šūnu ātra atjaunošana; muskuļu šūnu skaita palielināšanās (hiperplāzija); samazina olbaltumvielu sadalīšanās ātrumu; palielina muskuļu atjaunošanās ātrumu un apmēru pēc traumas

HCG.jpg

1. patēriņa metode: Lokalizēta injekcija tieši muskuļos tūlīt pēc treniņa

2. patēriņa metode: zemādas injekcija tauku slānī

Sagatavošana injekcijām: PEG-MGF flakonam pievieno 1 ml (100 SV) sterila šķīduma. Tad katrs 200 mikrogramu ir vienāds ar 0,1 ml (10 SV).

PEG-MGF deva 1: 200 mcg (10 SV) PEG-MGF sadalās divpusēji starp tikko trenētiem muskuļiem, ti, 100 mcg kreisajā pusē, 100 mcg labajā pusē

PEG-MGF 2. deva: vēdera taukos jāinjicē 200 mcg (10 SV) PEG-MGF.

PEG-MGF devas flakonā: 10 x 200 mikrogramu devas (10 devas vienā flakonā)

Mehāniskais faktors (MGF) uzrāda lokālu iedarbību skeleta muskuļos un bez tā nevar pārvietoties pa ķermeni bez izmaiņām. Sintētiskā mehāniskā faktora (MGF) problēma ir tā, ka tas tiek ievadīts intramuskulāri un ir balstīts uz ūdeni, tāpēc tas nonāk asinsritē. Ja to izmanto šādā veidā, mehano faktors (MGF) asinīs paliek stabils tikai dažas minūtes. Bioloģiski ražots MGF tiek ražots uz vietas, un tas neieplūst asinsritē.

Tas notiek arī ar īslaicīgu darbību, tāpēc stabilitāte nav problēma. PEGilējot mehano faktoru (MGF), tas ir gandrīz tikpat efektīvs kā vietējais ražotais mehano faktors (MGF), ja to lieto intramuskulāri. To panāk, apņemot peptīda daļu ar struktūras struktūru Polietilēnglikola grupas aizsargā peptīdu, bet to pilnībā neaptver. Peptīda aktīvās vietas joprojām var brīvi veikt savu bioloģisko funkciju. Šajā gadījumā apvalks ir negatīvi lādēts vairogs pret pozitīvi lādētiem savienojumiem, kas varētu ietekmēt olbaltumvielu.

QQ图片20170413111126.jpg

QQ图片20170315140316.jpg

Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd nodrošinātu jūs ar augstu kvalitāti un augstu tīrību

PEG-MGF , ātra piegāde un labākie pakalpojumi.

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.co

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944