Piesardzības pasākumi vasaras laikā fitness

- Jul 20, 2017-

Cilvēka ķermeņa patēriņš vasarā ar augstu temperatūru, fiziskās enerģijas patēriņš bieži netiek savlaicīgi papildināts, ķermenis bieži ir samērā vājš. Pārmērīga fiziskā slodze novedīs pie zema cukura līmeņa asinīs, samazinātas pretestības, nopietna izraisīs ģīboni, bet nelabvēlīgu veselību, vasaras piemērotību, it īpaši, lai aptvertu vingrinājumu daudzumu. Nepārsniedziet kustību, īpaši ilgstoši nepiedaloties sporta vingrinājumos, lai pakāpeniski palielinātu vingrinājumu intensitāti, vislabāk ir pakāpeniski uzlabot vingrinājumu ilgumu un intensitāti. Var pagarināt no 20 minūtēm līdz 30 minūtēm, izmantojot 5 mārciņas hanteles, kas aizstātas ar 8 mārciņām. Tikai nevajag to darīt uzreiz, laikā un intensitātē, lai kādu no viņiem paņemtu uz līnijas. Vislabāk ir ievērot 30 līdz 45 minūtes dienā vingrinājumu, vislabāk - 30 minūtes, un cilvēkiem, kuriem ir vēlme zaudēt svaru, var pagarināt līdz apmēram 40 minūšu vingrinājumu laikam.

Vasaras svara zaudēšana ir acīmredzamāka, daudzi cilvēki izvēlas zaudēt svaru vasarā, bet, ja akli tiecas pēc svara zaudēšanas un nepievērš uzmanību uztura un sporta veida izvēlei, lai veiktu saprātīgus pasākumus, un dažreiz tie ir neproduktīvi.

Turklāt vasaras laiks kļūs arvien karstāks, taču daudzi cilvēki joprojām izvēlas veikt augstas intensitātes fitnesa aktivitātes, kā rezultātā pazeminās cukura līmenis asinīs, samazinās pretestība, rodas viegls reibonis, smags ģībonis. Vasaras fitnesa var patērēt daudz, izvēlēties piemērotus sporta veidus, vingrinājumu intensitāte kopā ar saprātīgu uzturu patiešām var nospēlēt fitnesa mērķi, liels skaits novecojušu vingrinājumu un ēšanas paradumi uz ķermeņa ir bezjēdzīgi.

240411-15012309113593_副本.jpg

Honkongas Rongxin Bio-tech Co, SIA nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes steroīdu produktiem, ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.
Vasarā Sustanon 250 prasības , Trenbolona enanthāta, oksimetilolona (anadrol) ir vairāk nekā parasti.
Ja jums ir nepieciešams jintropin hgh, kigtropin hgh, hygetropin hgh vai citas markas hgh, laipni lūdzam manā uzņēmumā.

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944