Vasara ir beigusies, vai jums ir jāpanāk muskuļu zaudēšana?

- May 20, 2019-

Tauku zaudēšanas fizioloģiskais princips ir atsvešināšanās, katabolisms un enerģijas negatīvais līdzsvars. Tās darbības metode ir ilgs noturīgas izturības vingrinājums, vidēja un zema intensitāte, augsts treniņu biežums, vienlaikus ar kontroles diētu. Tauku zaudēšanas fizioloģiskā adaptācija bieži ir ekonomiskā attīstība, palielinās kortizola līmenis, lai ietekmētu lēnās muskuļu šķiedras, kavētu muskuļu augšanu.

Muskuļu augšanas fizioloģiskais princips ir asimilācija, anaboliska, pozitīva enerģijas bilance. Tā ir klasiskās augstas intensitātes pretestības treniņa, mērenas frekvences, darba un atpūtas darbība, vienlaikus ievērojot uzturu, lai palielinātu cukura un olbaltumvielu uzņemšanu. Palielināta muskuļa fizioloģiskā adaptācija bieži ir spiediens pielāgoties, paaugstināts testosterona līmenis, veicina metabolismu, ātras šķiedras attīstību, kļūst stiprāki.

2015010815233623fd2

Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes steroīdu produktiem, ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.

Kad esat fitnesa stāvoklī , testosterona Enanthate Sustanon 250 , Trenbolone Enanthate , Oxymetholone (anadrol) prasības ir vairāk nekā parastas .

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298