Vasara ir beigusies, vai jums ir nepieciešams iegūt muskuļu zudumu?

- May 20, 2019-

Tauku zuduma fizioloģiskais princips ir atsvešināšanās, katabolisms un enerģijas negatīvais līdzsvars. Tās darbības veids ir ilgstošs ilgstošas izturības treniņš, vidēja un zema intensitāte, augsts treniņu biežums, vienlaicīgi ar kontroles diētu. Tauku zuduma fizioloģiskā pielāgošana bieži vien ir ekonomisku, kortizola līmeņa paaugstināšanās, kas ietekmē lēnās muskuļu šķiedras, kavē muskuļu augšanu.

Muskuļu augšanas fizioloģiskais princips ir asimilācija, anaboliska, pozitīva enerģijas bilance. Tā ir klasiskās augstas intensitātes izturības apmācība, mērena biežums, darbs un atpūta, kamēr diēta palielina cukura un olbaltumvielu uzņemšanu. Pieaugošā muskuļu fizioloģiskā pielāgošanās bieži vien ir spiesta pielāgoties, paaugstināts testosterona līmenis, veicina vielmaiņu, straujas šķiedras attīstība, kļūst spēcīgāka.

2015010815233623fd2

Hong Kong Rongxin Biotech Co., Ltd.     sniegtu jums augstas kvalitātes, augstas tīrības steroīdu produktus, ātru piegādi un labākos pakalpojumus.

Kad esat fitnesa, testosterona Enanthate Sustanon 250 , trenbolona Enanthate , oksimetolona (anadrol) prasības ir vairāk nekā parasti.

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298