Testosterona cypionate 250 mg / ml injekcija

- Dec 20, 2017-

Testosterona cypionate ir esteris, kuru izmanto vīriešiem primārā hipogonadisma (iedzimta vai iegūta) - sēklinieku mazspējas - kriptorhidisma, divpusēja vērpes, orhīta, izzūdoša sēklinieku sindroma vai orhidektomijas - ārstēšanai.

testosterone Cypionate.jpg

Tāpat kā ar visām injekcijām, cikla laikā var gaidīt ievērojamu muskuļu masas un spēka palielināšanos. Tā kā testosterons ātri pārvēršas par estrogēnu, masu, kas iegūta no šīm zālēm, visticamāk, papildinās

diezgan maza ūdens aizture. Rezultātā iegūtais definīcijas zudums padara cypionate par ļoti sliktu izvēli diētas vai griešanas fāzēm. Šīs zāles izraisītais pārmērīgais estrogēna līmenis var izraisīt ginekomastijas attīstību diezgan ātri. Ja pamanāt nepatīkamu sāpīgumu, pietūkumu vai vienreizēju kauliņu zem krūtsgala, nekavējoties jāpievieno papildu zāles, piemēram, Nolvadex. Tas ievērojami samazinās estrogēna iedarbību, padarot steroīdu daudz pieļaujamāku lietošanai. Spēcīgās pretaromatāzes Arimidex, Femara vai Aromasin vēl ir labāka izvēle. Tiem, kuriem ir zināma jutība pret estrogēnu, var šķist, ka daudz izdevīgāk ir lietot papildu zāles, piemēram, Nolvadex un Proviron, jau no cikla sākuma, lai novērstu ar estrogēnu saistītas blakusparādības, pirms tās kļūst acīmredzamas.

injection.jpg

QQ图片20170315140316.jpg

Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes testosterona cypionate , ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944