Mēs varam jums piedāvāt augstas kvalitātes Exemestane

- Nov 01, 2017-

A) Exemestane krūts vēža profilaksei:

Krūts vēža ķīmijas novēršana ir efektīva stratēģija, lai samazinātu šīs slimības sastopamību riska grupā esošajām sievietēm. Pirmie aģenti, kas uzrādīja ievērojamu ķīmijas novēršanas efektu, bija SERMs tamoksifēns un raloksifēns. Visu SERM profilakses pētījumu atjaunināta visaptveroša analīze parādīja, ka tie spēj samazināt krūts vēža sastopamību sievietēm ar paaugstinātu un vidēju risku - šo efektu uztur ER-pozitīva invazīva krūts vēža samazināšanās.

Exemestane(Aromasin) .jpg

B) Exemestāns ir aromatāzes enzīma trešās paaudzes neatgriezenisks steroīdu inaktivators, un tas ir efektīvs visos krūts vēža ārstēšanas gadījumos, ieskaitot ķīmijterapiju.

Metastātiskā situācijā eksemestāns ir plaši izpētīts kā pirmās, otrās un turpmākās līnijas ārstēšana, un tagad tas ir reģistrēts sievietēm pēcmenopauzes periodā ar progresējošu hormonu receptoru pozitīvu krūts vēzi, kuru slimība ir progresējusi pēc antiestrogēna terapija. Jāatzīmē, ka potenciālais krusteniskās rezistences trūkums ar NSAI rada papildu iespējas endokrīno līdzekļu ārstēšanas secībā. Turklāt, balstoties uz klīniski nozīmīgiem rezultātiem, eksemestāns un everolīms ir efektīvs terapeitiskais līdzeklis slimībai, kas progresējusi pēc NSAI iedarbības.

QQ图片20170315140316.jpg

Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes Exemestane , ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.co

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944