Kādas ir Sustanon250 priekšrocības?

- Apr 27, 2017-

Kādas ir Sustanon250 priekšrocības?

Sustanona pulveri ir arī samērā vieglas pret tādām estrogēnām blakusparādībām kā gynocomastia un ūdens aizture. Lai saglabātu līdzsvarotu testosterona līmeni, ir ieteicams devas no 250 mg līdz 1000 mg nedēļā, lai gan Sustanon paliks ķermenī aktīvs pat veselu mēnesi.

RongXin Bio-Tech Co., Ltd jums sniegs visaugstākās kvalitātes sustanona pulverus, jo šāda iemesla dēļ:

1 . Sustanonam nav tik daudz estrogēnu efektu, kā jūs domājat. Tas nozīmē, ka tam ir mazāka ūdens aizture un mazāk tauku nogulsnēšanās. Abas no tām ir atbildīgas par to, lai muskuļi izskatās ļengani un gludi. Lietojot Sustanon pulverus, jūs varat sagaidīt pienācīgas kvalitātes muskuļus

2. Otrkārt, Sustanons palielina motorisko neironu skaitu skeleta muskuļos un uzlabo neiromuskulāro transmisiju. Tas ļauj iegūt nelielu fizisko izturību un paaugstināt refleksus, dod lielāku spēku un izturību, kā arī novērš sāpes smagu aktivitāšu laikā.

12_ 副本 .jpg


Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Ja esat apmierināts ar mūsu rūpnīcas cenu sustanon250 maisījums medicīniskās kvalitātes 99% augstas tīrības pakāpes testosterona sustanon 250 steroīdi vīriešu muskuļu pieaugumam, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Nākot ar augstu kvalitāti, pārdošanā esošajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt labākajai izvēlei. Lūdzu, variet brīvi pirkt vai vairumtirdzniecības produktus no mums iegādāties vairumtirdzniecībā.