Kādas ir HCG priekšrocības?

- Apr 28, 2017-


Kādas ir HCG priekšrocības?

1, HCG (cilvēka horiona gonadotropīns) ir dabisks cilvēka hormons, ko sievietes parasti ražo grūtniecības laikā. Pētījumi liecina, ka HCG var ievērojami kontrolēt un uzlabot ķermeņa metabolisma funkcijas, kā arī palīdzēt patērēt un sadedzināt kalorijas, nevis glabājot tās tauku rezervēs.
cilvēka horiona gonadotropīns (HCG), ko caur placentas trophobastic šūnas izdala sava veida glikoproteīnu, sastāv no alfa un beta dimēriem glikoproteīna.


2, Klīniski, HCG kā viens no grūtniecības testa rādītājiem, bieži vien tajā pašā laikā ar grūtniecību saistītā slimība, dažas slimības, piemēram, audzēja diagnoze, diferenciālis un noteiktas vērtības gaita.
HCG diētas injekcijas palīdz atbrīvot taukus, tos sadedzināt un evakuēt caur nierēm. Kopā ar uzturu ar zemu ogļhidrātu daudzumu 500 kcal tas ļauj izvairīties no jauniem taukiem, nekavējoties aizvietojot noņemtos taukus. Normālos apstākļos 500kcal būtu grūti uzturēt. Pēc HCG injekciju ievadīšanas tas kļūst iespējams, un mēs izmantojam HCG diētu, lai īsā laikā izdalītu lielu tauku daudzumu un sasniegtu pastāvīgus un noturīgus rezultātus.

QQ 图片 20170315150701.jpg

Uzņēmums Rongxin piegādās jums katru flakonu 5000iu HCG, un tas jums būs ļoti ērts ar sterilu ūdeni kopā ar HCG.

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com