Ko jūs varat ēst, lai audzētu muskuļus?

- Jun 18, 2019-

Mēs vēlamies spēcīgu ķermeni, milzīgi muskuļi ir būtiski, trīs punkti, lai praktizētu septiņus punktus, tad mums jāpievērš uzmanība tam, kāda veida barības vielas jāpievieno, tagad es vēlos ieviest vairākus nozīmīgus pārtikas produktus. Parasti mēs pievēršam uzmanību ēšanas šiem pārtikas produktiem katru dienu, kas ir liels ieguvums mūsu muskuļu augšanai.

1. Štāpeļšķiedra: brūnie rīsi. Var būt draugi, kuri nezina, kas ir brūnie rīsi. Profesionāli runājot, brūnie rīsi attiecas uz veseliem graudiem, kas tiek saglabāti, izņemot ārējo apvalku. Brūnie rīsi satur vairāk aminoskābju, kas nepieciešama cilvēka muskuļu augšanai. Vienkārši runājot, brūnie rīsi palīdz mums veicināt muskuļu augšanu.

2. Dārzeņi: kāposti. To sauc arī par kāpostiem, kāpostus sauc arī par kāpostiem. C vitamīna saturs ir visaugstākais no dārzeņiem, ko mēs parasti ēdam. Pētījumi ir parādījuši, ka cilvēkiem ar pietiekamu C vitamīna piedevu ir ievērojami mazāks muskuļu bojājumu risks vingrošanas laikā.

3. Gaļa: steiks. Lai gan pēdējā laikā gaļas cena ir strauji pieaugusi. Bet barības vielas steikā ir labākas, veidojot muskuļus nekā citi proteīni. Detalizēti, gaļas karbonādes var palīdzēt veicināt testosterona sekrēciju, bet testosterons var uzlabot muskuļu sintēzi.

4. Uzkodas: saldējums, šokolāde. Saldējums ir bagāts ar kalciju, un šokolāde var nodrošināt ar magniju. Ir arī izdevīgi ēst dažas uzkodas miera laikā.

31

QQ图片20170315140316.jpg


Hong Kong Rongxin Biotech Co., Ltd.   nodrošinātu augstu kvalitāti, augstu tīrību

Cilvēka augšanas hormons , ātra piegāde un labākie pakalpojumi.


Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298