Kas ir steroīds?

- Dec 26, 2017-

Steroīds zinātniskais nosaukums ir "virsnieru garozas". Normāli cilvēku virsnieru dziedzeri katru dienu izdala noteiktu daudzumu steroīdu, lai uzturētu ķermeņa normālas fizioloģiskās funkcijas, piemēram, cukura, olbaltumvielu, tauku un elektrolītu metabolisma regulēšanu asinīs, kas ir nepieciešami dzīvības uzturēšanai Svarīgi hormoni. Klīniskie steroīdi ir labas zāles, kuras var plaši izmantot daudzu neārstējamu slimību ārstēšanā, kas ir specifiskas slimības, piemēram, vēzis, smadzeņu tūska, hroniskas plaušu slimības, reimatisms, astma, plaušas priekšlaicīgi dzimušiem zīdaiņiem, ādas slimības, šoks, septicēmija un meningīts , gandrīz līdz slimības neskartai situācijai; un patiešām samazinās simptomu skaitu, lai simptomi īslaicīgi mazinātos, tāpēc tas ieguva vārdu “pasaku”.

Trenbolone Enanthate.jpg

Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes steroīdu produktiem, ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.

Kad esat fitnesa stāvoklī , testosterona Enanthate Sustanon 250 , Trenbolone Enanthate , Oxymetholone (anadrol) prasības ir vairāk nekā parastas .

testosterone Enanthate 1.jpg

Ja jums ir nepieciešams jintropin hgh , kigtropin hgh , hygetropin hgh vai citas markas hgh, laipni lūdzam manā uzņēmumā.

Hygetropin 200iu.jpg

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944