Kāds ir muskuļu augšanas princips?

- May 19, 2017-

Kāds ir muskuļu augšanas princips?

Ķermeņa muskuļi sastāv no muskuļu šķiedrām, muskuļu šķiedru skaita, četrus vai piecus mēnešus pēc piedzimšanas apmetas un pēc tam vairs nepalielinās. Lai palielinātu muskuļus, tiks veikta sākotnējā muskuļu šķiedru sabiezēšana, vingrinājumu laikā tiks nopietni bojātas muskuļu šķiedras, pēc tam mums jāpievieno daudz olbaltumvielu, lai atjaunotu bojātos muskuļus, kad sabrukušās muskuļu šķiedras pilnībā pēc dziedināšanas muskuļi kļūs biezāki.

Otrkārt, muskulis satur mioglobīnu, kas ir vieta, kur tiek uzglabāts skābeklis, un muskuļi tiek ievērojami palielināti, veicot mioglobīna vingrinājumus, tādējādi atjaunojot muskuļiem nepieciešamo skābekli. Uz muskuļa šķērsgriezumu uz kvadrātmilimetru ir atvērti tikai 30–270 kapilāri, bet pārējie ir slēgtā stāvoklī, slodzes laikā atvērti līdz 2000–3000 kapilāru. Ja pēc ilgstošas ​​fiziskās slodzes šo atvērto kapilāru muskuļi tiks ievērojami palielināti, apvienojumā ar muskuļu šķiedru sabiezēšanu, lai muskuļi būtu bagātīgāki.

1-150523235443H5.jpg

Mēs varam piedāvāt jums tādus muskuļu augšanas produktus kā testosterons, steroīdi, peptīdi, hgh utt., Ja jums ir interese, lūdzu, nekautrējieties sazināties ar mums.

Mūsu kontaktinformācija

E-pasts: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com