Kāda ir methenolone Enanthate loma?

- Nov 30, 2017-

Methenolone Enanthate (primobolan Enanthate) ir injicējama methenolona versija ar garu esteri, kas piestiprināta aktīva metenolona savienojuma lēnai absorbcijai un nodrošina vienmērīgu koncentrāciju asinīs. Šī savienojuma perorālā versija ir praktiski identiska, atšķirība ir pievienotajam ēterim (perorālajai versijai ir pievienots īsāks acetāta esteris). Abas methenolona versijas ir laba izvēle, lai samazinātu ciklus vīriešiem un / vai sievietēm, un ir pierādīts, ka tie uztur muskuļus, ievērojot zemu kaloriju diētu. Methenolone Enanthate nodrošina retāku methenolone ievadīšanas režīmu, un šķiet, ka anekdotiski nepieciešama mazāka kopējā deva, lai tā būtu tikpat efektīva kā perorālā acetāta versija.

Methenolone Enanthate_.jpg

Methenolonam ir reputācija kā ļoti drošam steroīdam, un devās līdz 200 mg / nedēļā tiek ziņots par ļoti mazām blakusparādībām. Diemžēl daudzi lietotāji arī ziņo par nelielu ieguvumu, izmantojot tik mazu devu, un šķiet, ka izteiktāki ieguvumi rodas ar ātrumu 350 mg nedēļā (100 mg EOD) un vairāk. Kamēr methenolons ir viegls bez daudz HPTA nomākuma, lielākas devas šajā sakarā radīs negatīvas atsauksmes. Arī daži lietotāji ziņo par matu izkrišanu, vienlaikus lietojot Primo, tāpēc, lietojot methenolonu, var būt nepieciešams tāds produkts kā finasterīds. No plus puses, tā kā ir mazo blakusparādību, kuras izraisa primo lietošana, anti-estrogēns, iespējams, nav nepieciešams.

Metenolona enanthātu (Primobolan Depot) lieto cilvēki, kuri ir ļoti jutīgi pret estrogēnām blakusparādībām, kuriem ir zemākas estrogēnās īpašības nekā nandrolonam. Primobolan Depot (Methenolone Enanthate), lai arī ar vājāku efektu nekā deka-Durabolīns, ir labs pamata steroīds ar pārsvarā anabolisku efektu, un atkarībā no mērķa to var efektīvi kombinēt ar gandrīz visiem steroīdiem. Tie, kas vēlas ātri iegūt masu un kuriem nav pieejams deka, var izmantot Primo-Depot kopā ar Sustanon 250 un Dianabol.

Methenolone Enanthate.jpg

QQ图片20170315140316.jpg

Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd sniegtu jums augstas kvalitātes un augstas tīrības pakāpes metenolona enanthātu , ātru piegādi un labākos pakalpojumus.

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944