Kāda ir oksimetilolona loma?

- Jun 16, 2017-


1, Oxymetholone ir, kā minēts, ļoti aknu un aknu enzīmi, lietojot to, noteikti palielināsies. Šī iemesla dēļ lielākajai daļai oksimetilolona lietošanas parasti jābūt ne vairāk kā 6 nedēļām, daudzām tām nekad nevajadzēs pārsniegt 4 nedēļas no kopējās lietošanas.

Oxmetholone ir labi piemērots, lai nodrošinātu vienmērīgu stiprības palielināšanos, tomēr tas ir vairāk sekundārs īpašums, jo tā galvenā loma ir pats lielums. Pat ja tā, tad steroīdam ir liela nozīme gan stiprumā, gan lielumā, jo tas var sniegt lielisku sinerģētisku efektu, ja to savieno kopā ar citiem anaboliskajiem steroīdiem kaudzē; kā tam vajadzētu būt, jo tas nav labi piemērots lietošanai atsevišķi. Lai gan tie ir lielākie ieguvumi, palielinājumi un steroīdu sinerģijas nodrošināšana, oksimetilolons var būt un pārsteidzošs daudziem, kurus veiksmīgi izmanto griešanas ciklā; parasti konkurējošās kultūrisma aprindās.

3, Oxymetholone ir viens no spēcīgākajiem perorālajiem anaboliskajiem steroīdiem, kas ir mūsu rīcībā; šajā jautājumā tas ir viens no spēcīgākajiem anaboliskajiem steroīdiem, kas mums ir perorāli vai injicējami. Parasti dēvēts par Anadrol Oxymetholone, tika izstrādāts 1960. gados, lai ārstētu smagu anēmiju un muskuļu novājēšanas slimības, un kā tāds tas parasti ir augstas kvalitātes anaboliskais steroīds, kas nodrošina masveida svara pieaugumu sportistu snieguma uzlabošanā.

w.jpg

Ja esat apmierināts ar mūsu oksimetilolona (anadrol) cas434-07-1 pharma anabolisko 99% tīrības pakāpes steroīdu muskuļu pieaugumu tīrā veidā, lai sagrieztu un aizpildītu steroīdu ciklu, bez blakusparādībām, laipni lūdzam sazināties ar mūsu rūpnīcu. Nākot ar augstu kvalitāti, pārdošanā esošajiem augstas kvalitātes somatropīna produktiem jābūt labākajai izvēlei. Lūdzu, variet brīvi pirkt vai vairumtirdzniecības produktus no mums iegādāties vairumtirdzniecībā.

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944