Kāda ir spēka apmācības loma?

- Jul 02, 2019-

Spēka treniņš, kas pazīstams arī kā pretestības treniņš, attiecas uz ķermeņa klientu apkalpošanas izturību, lai sasniegtu spēcīgus muskuļus un uzlabotu muskuļu spēku. Vienkārši sakot, tas ir dzelzs.

ieguvums:

Viens: aizkavēt novecošanu

Pieaugušo vecumā viņu muskuļu spēks un muskuļu saturs pakāpeniski samazinās. Cilvēki, kuri regulāri nepiedalās fiziskajā slodzē, ir 25 gadus veci, un ik pēc 10 gadiem zaudēs aptuveni 10% muskuļu un muskuļu spēka.

Divi: novērst aptaukošanos

Izturības apmācība palielina muskuļus, vienlaikus patērējot ķermenim vairāk enerģijas. Pieaugot muskuļu masai, palielinās arī bazālais vielmaiņas ātrums. Pētījumi liecina, ka, ja organisms palielina muskuļu spēku par 1 kilogramu, indivīda vielmaiņas ātrums palielināsies par 7%, un enerģijas patēriņš dienā palielināsies par 15%. .

Trīs: uzlabo ķermeņa pozu

Pilsētu iedzīvotājiem ir mazāks vingrinājums, un civiliedzīvotājiem ir nepieciešams ilgstoši sēdēt un apstrādāt dokumentus vai darbināt datorus. Šāda veida darba poza ir viegli izraisīt muskuļu spriedzi un sāpes kaklā un kaklā. Ja tas netiek labots ilgu laiku, ir viegli radīt sliktu pozu ar krūtīm. Izturības treniņi var palīdzēt stiprināt muguras muskuļu spēku, stiept krūtis un plecus, stiprināt vēdera muskuļus, ļaujot cilvēkiem ērti uzturēt labu pozu jebkurā laikā un šķiet veselīgāki un pārliecināti.

Četri: uzlabot ķermeņa formu un uzlabot pašapziņu

28

Ja jums ir nepieciešama augstas kvalitātes hgh (jintropīns, hygetropin, kigtropin, rentropīns).


Tīmekļa vietne: Http://Rongxinbio.Com

E-pasts: Pārdod@Rongxinbio.Com

Skype: Pārdod@Rongxinbio.Com
Kas ir: +86 18191385298