Kāda ir testosterona cypionate loma?

- Nov 15, 2017-

Testosterona cypionate ir esteris, kuru izmanto vīriešiem primārā hipogonadisma (iedzimta vai iegūta) - sēklinieku mazspējas - kriptorhidisma, divpusēja vērpes, orhīta, izzūdoša sēklinieku sindroma vai orhidektomijas - ārstēšanai.

Tāpat kā ar visām injekcijām, cikla laikā var gaidīt ievērojamu muskuļu masas un spēka palielināšanos. Tā kā testosterons ātri pārvēršas par estrogēnu, masu, kas iegūta no šīm zālēm, visticamāk, papildinās

diezgan maza ūdens aizture. Rezultātā iegūtais definīcijas zudums padara cypionate par ļoti sliktu izvēli diētas vai griešanas fāzēm. Šīs zāles izraisītais pārmērīgais estrogēna līmenis var izraisīt ginekomastijas attīstību diezgan ātri. Ja vajadzētu pamanīt nepatīkamu sāpīgumu, šis pietūkums ievērojami samazina estrogēna iedarbību, padarot steroīdu daudz pieļaujamāku lietošanai. Spēcīgās pretaromatāzes Arimidex, Femara vai Aromasin vēl ir labāka izvēle. Tiem, kuriem ir zināma jutība pret estrogēnu, var šķist, ka daudz izdevīgāk ir lietot papildu zāles, piemēram, Nolvadex un Proviron, jau no cikla sākuma, lai novērstu ar estrogēnu saistītas blakusparādības, pirms tās kļūst acīmredzamas.

testosterone Cypionate_.jpg

QQ图片20170315140316.jpg

Honkongas Rongxin Biotech Co Ltd nodrošinātu jūs ar augstu kvalitāti un augstu tīrību

Testosterona cypionate , ātra piegāde un labākie pakalpojumi.

Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944