Kādas ir HGH lietošanas iespējamās blakusparādības?

- Aug 17, 2017-

HGH var izraisīt pārejošu hiperglikēmiju, parasti ar ilgstošu zāļu lietošanu vai normalizēšanu pēc apstāšanās.

Klīniskajā izpētē ir apmēram 1% mazu bērnu ar mazu augumu, pārejošas reakcijas (sāpes, nejutīgums, pietūkums utt.) Injekcijas vietas kopējā daļā un fiziska šķidruma aizturi simptomus (perifēra edēma, locītavu sāpes vai muskuļu sāpes) ), šīs blakusparādības agrāk, bet saslimstība ar medikamentu lietošanas laiku samazinājās, kas reti ietekmē ikdienas aktivitātes.

Cilvēka rekombinantā augšanas hormona ilgstoša injekcija nelielam skaitam pacientu, ko izraisa antivielu veidošanās, antivielu saistīšanās ir zema, nav precīzas klīniskas nozīmes. Tomēr, ja gaidāmo augšanas efektu nevar sasniegt, iespējams, ka tiek ražotas antivielas, antivielu saistošais spēks ir lielāks par 2 mg / L, tas var ietekmēt efektivitāti.

Tas ir, ārstējot HGH, blakusparādības ir salīdzinoši nelielas, piemēram, pietūkums injekcijas vietā, izsitumi utt. (Un produkta tīrība) klīniskajā ārstēšanā neatrada neatgriezeniskas blakusparādības.

HGH ir drošs terapeitiskās devās.

jintropin_副本.jpg


Hong Kong Rongxin Bio-tech Co, SIA , sniegtu jums augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes HGH produktus, ātru piegādi un labākos pakalpojumus.

Hygetropin 200iu.jpg


Igtropin.jpg


Taitropin.jpg


Kentropin.jpg

Ja jums ir nepieciešams jintropin hgh, kigtropin hgh, hygetropin hgh vai citas markas hgh, laipni lūdzam manā uzņēmumā.

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944