Kas ir igf-1lr3?

- Jul 11, 2019-

IGF ir mitogēni, polipeptīdu augšanas faktori, kas stimulē dažādu šūnu tipu, tostarp muskuļu, kaulu un skrimšļu audu proliferāciju un izdzīvošanu in vitro. IGF galvenokārt ražo aknas, lai gan dažādi audi rada atšķirīgus laikus IGF.

IGF pieder pie insulīna gēnu ģimenes, kas satur arī insulīnu un relaksīnu. IGF ir līdzīgi insulīnam pēc struktūras un funkcijas, bet tiem ir daudz lielāka augšanu veicinoša aktivitāte nekā insulīnam. IGF-II ekspresiju ietekmē placenta laktogēns, bet IGF-I ekspresiju regulē augšanas hormons. Gan IGF-I, gan IGF-II signāls caur I tipa I tipa receptoriem (IGF-IR), bet IGF-II var arī signāls caur IGF-II / mannozes-6-fosfāta receptoriem. Nobriedušos IGF ģenerē inaktīvo prekursoru proteīnu proteolītiskā apstrāde, kas satur N-gala un C-gala propeptīdu reģionus. Rekombinantā cilvēka IGF-I un IGF-II ir globulārās olbaltumvielas, kas satur attiecīgi 70 un 67 aminoskābes un 3 molekulāras disulfīda saites.

IGF-I LR3 ir cilvēka IGF-I rekombinants analogs, kas sastāv no pilnas IGF-I sekvences, ar arginīna aizvietošanu trešajā pozīcijā Glutamīnskābe un 13 aminoskābju garuma N gala peptīda pagarinājumu. IGF-I LR3, kas īpaši izstrādāts augstākai bioloģiskai iedarbībai in vitro, ir palielināts pusperiods un saistošs pretestība pret vietējiem proteīniem organismā, kas padara to ideāli piemērotu gan pētniecībai, gan plaša mēroga audzēšanai. Rekombinantā cilvēka IGF-I LR3 ir 9,1 kDa, viena glikozilēta polipeptīda ķēde, kas satur 83 aminoskābju atlikumus.

IGF-1LR3

QQ图片20170315140316.jpg


Hong Kong Rongxin Biotech Co., Ltd.   nodrošinātu augstu kvalitāti, augstu tīrību

  IGF-I LR3 , ātra piegāde un labākie pakalpojumi.


Kontaktinformācija:

Uzņēmuma pastkaste : pārdot@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18191385298