Kurš laiks ir efektīvāks?

- May 25, 2017-

Kurš laiks ir efektīvāks?

Ekspertu ieteikumi: pēc pamodināšanas nekavējoties neatmostieties, lai "gultu" piecas minūtes, tad jūs varat Roufu, sitot zobus, paceļot ani vai kā ķemmi kā ķemmi "matiem", un "psiholoģisko vannu", lai priecīgs noskaņojums lai satiktos ar jauno dienu. Pēc rīta vajadzētu izdzert tasi verdoša ūdens (auksta ūdens vai silta ūdens), lai atšķaidītu asins viskozitāti, noņemtu toksīnu uzkrāšanos ķermenī, lai spēlētu "iekšējās mazgāšanas" lomu.

Rīta vingrinājumiem jābūt viegliem, viegla rīta vingrošana var padarīt cilvēkus dzīvīgus, dzīvīgus. Mikro sviedri var tikai apstāties, tāpēc tie būs efektīvi. Neēdiet rīta badošanās vai sāta vingrinājumos, pirms rīta vingrinājumiem var ēst kādu ēdienu, piemēram, maizi, pienu, olas un augļus, ēst līdz pusei piepildīta pēc āra rīta vingrošanas. Daži cilvēki pēc rīta un pēc tam dodas atpakaļ gulēt, "atpakaļ gulēt", tāpēc ir ne tikai neaizsargāti pret gaisa piesārņojumu, bet arī padara bioloģisko pulksteni, ko izraisa apjukums, izraisot nogurumu, priekšlaicīgu novecošanos.

migla satur lielu daudzumu patogēnu un piesārņotāju. Tajā pašā laikā tas nav piemērots rūpnīcas tuvumā, ceļmalās, pieblīvētās istabas rīta vingrinājumos, jo nopietnais piesārņojums kaitēs cilvēku veselībai.