Kāpēc hgh var būt jūsu āda gluda un elastīga?

- Aug 15, 2017-

Kāpēc hgh var būt jūsu āda gluda un elastīga?

Ir labi zināms, ka hgh loma var uzlabot ādu, novērst grumbiņas, saglabāt ādu maigu un gludu, smalkas poras, mazināt traipus, atjaunot ādas elastību, uzlabot sejas kontūras.

Vissvarīgākā sastāvdaļa, kas uztur ādu gludu un gludu, ir divi svarīgi proteīni - kolagēna fibrīns un elastīns ar mērenu ūdeni.

Ar vecumu kolagēna fibrīna un elastīna ķermenis samazinājās, pakāpeniski palielinoties dehidratācijai, tāpēc āda kļūst raupja, rodas arī grumbas. HGH var veicināt olbaltumvielu sintēzi, veicināt kolagēna fibrīna, elastīna sintēzi kopā ar asinsrites veicināšanu, palielināt intracelulāro slāpekļa saturu. Tie var veicināt jauno un šķelto ādas šūnas, lai paātrinātu brūces sadzīšanu, bet nieres - lai veicinātu nātrija un ūdens atkārtotu absorbciju, tādējādi palielinot zemādas muskuļu audus, apvienojot to iedarbību, āda kļūtu vēl lielāka gluda, elastīgāka, lai grumbiņas būtu mierīgas, mazas poras un sejas kontūru loma, lai pastiprinātu lomu.

jintropin_副本.jpg

Hong Kong Rongxin Bio-tech Co, SIA , sniegtu jums augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes HGH produktus, ātru piegādi un labākos pakalpojumus.

Hygetropin.jpg


Kigtropin.jpg


Taitropin.jpg


QQ图片20170425145210.jpg


Ja jums nepieciešams jintropin hgh, kigtropin hgh , hygetropin hgh vai citu zīmolu HGH, laipni lūdzam uzziņas no mana uzņēmuma.

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944