Jūs nezināt muskuļa noslēpumu!

- Jul 12, 2017-

1.Ja vēlaties palielināt manus muskuļus, lūdzu, atcerieties: muskuļiem ir jāpalielina muskuļi! Nevajag akli iedegties, lai palielinātu svaru! Muskuļi var nesekot svara pieaugumam, jo ​​jūs varat arī zaudēt tauku svaru! Var būt svara pieaugums, bet svara pieauguma rezultātam nav obligāti jāpalielina muskuļi!

2. vienlaikus ar muskuļiem, kaut arī tas neizbēgami palielinās daļu tauku, taču jācenšas izvairīties, taču nevar būt idejas par taukiem un pēc tam zaudēt taukus.

3. jebkurā laikā ļaut ķermenim asimilācijas stāvoklī! Tas ir, ķermeņa muskuļu olbaltumvielu slāpeklim jābūt pozitīvam līdzsvaram, lai turpinātu uzturēt stāvokļa sastāva asimilāciju, pretējā gadījumā ķermenis sadalīsies muskuļu zaudējumu dēļ!

4. Kā padarīt ķermeni valsts asimilācijā - katru dienu ēst mazāk ēdienreizes piecas līdz sešas ēdienreizes, pēc ēdienreizes pabeigšanas vissvarīgākās, pirms gulētiešanas arī ēst maltīti.

5. Un katru dienu ķermenis vismaz katru ķermeņa svara kilogramu apēd 2-3 gramus olbaltumvielu, 5 - 6 gramus ogļhidrātu.

318765-1409210R63782_副本.jpg

6. Neizslēdziet taukus! Bet jāņem trīs labas eļļas, piemēram, linsēklu eļļa, piemēram, augu eļļa un mononepiesātinātie tauki, piemēram, olīveļļa.

7. Vispiemērotākā ēdiena uzņemšanas attiecība: ogļhidrāti apmēram 45% no aptuveni 35% no aptuveni 25% olbaltumvielu tauku.

8. Turpinot dzert ūdeni, nevar gaidīt, kamēr izslāps dzert, tā saucamais muskulis, kad jūs ēdat un dzerat, dzerat attiecas uz dzērienu, nevis dzeršanu. Bet nedzeriet pārāk daudz, lēnām dzeriet, dzeriet mazāk reizes.

9. Daži cilvēki domā, ka, lai palielinātu muskuļu vai svara pieaugumu, tas ir, jūs varat ēst bez izvēles, īpaši dzerot, lietojot alkoholu vai palielinot muskuļus, galvenā negatīvā ietekme ir: kavējiet olbaltumvielu sintēzes asimilāciju. A samazina testosterona sekrēciju in vivo, bet palielina estrogēnu. B palielina tauku uzkrāšanās iespēju, kavē tauku sadedzināšanu. C patērē vitamīnus un minerālvielas jūsu ķermenī.

10. Lai maksimāli palielinātu testosterona sekrēciju organismā. Vai nevarat praktizēt muskuļus, galvenokārt tāpēc, ka jūsu ķermenis izdala testosteronu? Tāpēc pievērsiet īpašu uzmanību dažu augļu un dārzeņu, kas satur dabiskos testosterona produktus, piemēram, žeņšeņa, ziedkāpostu, greipfrūtu utt. Uzņemšanai. Ēdiet arī ēdienu, lai stimulētu endogēno sekrēciju, piemēram, puravi, zaļie sīpoli, ķiploki, sīpoli utt.

240411-15012309113593_副本.jpg

Honkongas Rongxin Bio-tech Co, SIA nodrošinātu jūs ar augstas kvalitātes, augstas tīrības pakāpes steroīdu produktiem, ātru piegādi un labākajiem pakalpojumiem.
Vasarā Sustanon 250 prasības , Trenbolona enanthāta, oksimetilolona (anadrol) ir vairāk nekā parasti.
Ja jums ir nepieciešams jintropin hgh, kigtropin hgh, hygetropin hgh vai citas markas hgh, laipni lūdzam manā uzņēmumā.

Kontaktinformācija

Uzņēmuma pastkastīte: sell@rongxinbio.com

Skype: sell@rongxinbio.com

Whatsapp: + 86-18789401944